App Store Google Play

В санаторіях України вже оздоровилися майже тисяча бійців АТО з Дніпропетровщини

31.10.2016 10:20
В санаторіях України вже оздоровилися майже тисяча бійців АТО з Дніпропетровщини

Демобілізовані бійці АТО можуть безкоштовно пройти реабілітацію в здравницях України. Дніпропетровська ОДА відправляє захисників на оздоровлення до санаторіїв 8 областей країни. З початку року вже пройшли курс лікування майже тисяча бійців АТО. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Мінеральні води, лікувальні грязі, фізеопроцедури, лікувальна фізкультура та робота з професійними психологами. На Дніпропетровщині демобілізованих бійців АТО оздоровлюють в санаторіях України. Путівки видають безкоштовно.

«Вже майже тисяча захисників з Дніпропетровщини цьогоріч відпочили в санаторіях України. За кордоном пройшли реабілітацію ще 20 бійців. Оздоровлюємо й рідних загиблих героїв. Путівки безкоштовні. Кошти на оздоровлення виділяє держава та іноземні партнери», - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Майже 400 демобілізованих цього року оздоровилися в санаторіях Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Київської, Чернігівської, Черкаської, Львівської та Закарпатської областей. Курс лікування – 18 днів.

Психологічну реабілітацію отримали ще майже 600 захисників. Вони пройшли двотижневий реабілітаційний курс в Одесі, Харкові, Києві та Чернігові.

У Литві цьогоріч лікувалися 20 бійців АТО з Дніпропетровщини.

Отримати безкоштовну путівку на оздоровлення можна в управлінні соцзахисту за місцем проживання. Для цього потрібно підготувати заяву, медичну довідку за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копію військового квитка та документ, що підтверджує безпосереднє перебування в зоні АТО.

Деталі можна дізнатися в Центрі допомоги бійцям АТО при ОДА за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (1-й поверх), тел.: (056) 742-86-62. Або в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА за тел.: (0562) 68-44-34.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...