App Store Google Play

Результати та стратегії боротьби влади із заводами-забруднювачами Дніпропетровської області

31.10.2016 14:40
Результати та стратегії боротьби влади із заводами-забруднювачами Дніпропетровської області

Сьогодні, 31 жовтня, на щотижневому публічному звіті обласної влади директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА Руслан Стрілець звітував перед громадськістю щодо виконання екологічних програм в області. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«В серпні нашим департаментом були розроблені правила зменшення викидів у атмосферу за певних метеорологічних умов. Наразі цих правил дотримуються пятеро найбільших підприємств. В області наявні 25 основних заводів-забруднювачів, які на 96% завдають збитків екології. Наприкінці 2017 року всі вони мають розробити методи та вжити відповідних заходів», - зазначив Руслан Стрілець.

Несприятливими метеоумовами експерти вважають: штиль, туман та спадний вітер. При штилі усі підприємства мають знижувати кількість викидів на 10-15%, при  тумані на 30-40%, а при спадному вітру - на максимально можливу кількість.

На сайті e-eco.gov.ua можна отримати електронну декларацію про відходи. Це документ дозволу для усіх підприємств області. Раніше таку декларацію отримували досить довго, тепер систему вдосконалено і процедура в середньому займає півгодини. За ініціативи Дніпропетровської ОДА проект був пілотним для багатьох міст України і сьогодні працює у повній мірі на території держави згідно постанови КМУ від 18.02.2016 №118 «Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми».

Директор департаменту повідомив, що продовжується робота щодо 3Д екскурсій на підприємства-забруднювачів та заповідників. А на сайті eco.dp.gov.ua можна відслідкувати якість атмосферного повітря в одній із 1335 нанесених точок.

«У вересні ми провели перше засідання робочої групи з реалізації стратегії поведінки із твердими  побутовими відходами в Дніпропетровській області на якому затвердили три пілотних території. За цією програмою визначимо несанкціоновані сміттєзвалища, розробимо схеми санітарної очистки та втілимо їх в реальність», - наголосив Руслан Стрілець.

Експерт повідомив, що 1 листопада у Дніпро запустять 1,2 млн тон мальків, які мають очищати річку Дніпро від синьо-зелених водоростей. Також він запросив усіх бажаючих приєднатися до такої еко-програми та на власні очі переконатися про стан її виконання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...