App Store Google Play

Борис Філатов назвав імена депутатів-прогульників у Дніпровській міській раді

29.10.2016 16:30
Борис Філатов назвав імена депутатів-прогульників у Дніпровській міській раді
Міський голова Дніпра Борис Філатов оприлюднив офіційні показники відвідувань народними обранцями засідань депутатських комісій та сесій міської ради.

Рекордсменом за наявністю депутатів-прогульників є фракція «Громадська сила». Її депутати Руслан Краснов і Загід Краснов пропустили 10 і 7 сесійних засідань відповідно.

Колишній представник фракції «УКРОП» Дмитро Погребов проігнорував 10 сесій міськради з 15-ти. На засіданнях депутатської комісії він встиг побувати лише тричі, прогулявши натомість аж 24 зібрання.

Депутат Анастасія Староскольцева з фракції «УКРОП» пропустила 13 засідань своєї комісії. На рахунку депутата з фракції «Солідарність» Дмитра Хозіна – 8 пропущених засідань.

«Заради справедливості варто зауважити, що найкращі показники у депутатів Дмитра Безуглого, Руслана Вишневецького та Олега Григорука (депутатська група «За Дніпропетровськ». – Ред.). Стовідсоткова явка на сесії і в комісії», – написав Борис Філатов на своїй сторінці у соцмережі.

Керівник міста також відзвітував, що його робочий день триває з восьмої ранку до одинадцятої години вечора без вихідних.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....