App Store Google Play

Верховний Суд відкрив провадження проти мера Кам’янського

28.10.2016 10:40
Верховний Суд відкрив провадження проти мера Кам’янського

Про це написав на своїй сторінці в Facebook народний депутат Віталій Купрій, передає Дніпроград. 

Депутат зазначив, що Верховний Суд України 10 жовтня 2016 року відкрив провадження за його позовом про визнання протиправною бездіяльності Кам’янського міського голови Андрія Білоусова.

"Нагадаю, для встановлення справедливості та виявлення корупції в земельній сфері міста Кам’янське я подав позов щодо ненадання витребуваної інформації Андрієм Білоусовим у відповідь на моє депутатське звернення від 16 лютого 2016 року. Так, Заводський районний суд міста Кам’янське Дніпропетровської області 11 травня 2016 року визнав протиправною бездіяльність Андрія Білоусова", - написав Купрій.

Віталій Купрій також наголосив, що постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 26 липня 2016 року рішення першої інстанції було скасовано.

"Після цього я подав касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України. Проте, ухвалою від 15 серпня 2016 року мені було безпідставно відмовлено у відкритті касаційного провадження. На жаль, на теперішній час звернення залишилось чи не єдиною можливістю в захисті депутатом прав громадян. Тому цим рішенням суд фактично позбавив мене права захищати людей", - вважає нардеп.

За словами Купрія, аби  зупинити цю ганебну практику він подав заяву до Верховного Суду України про перегляд ухвали Вищого адмінсуду.

"Адже вважаю, що сама інституція депутатського звернення є елементом парламентського контролю за процесом розбудови Української держави. Вона надає можливість отримати відповідну інформацію, щоб привернути увагу громадськості, правоохоронних органів до випадків порушення прав людей, корупції та нехтування чиновниками чинним законодавством", - написав Купрій.

Він також зазначає, що поточна судова практика в адміністративних судах порушує ці засади, а тому рішення Верховного Суду в цій справі має надзвичайну важливість для українського суспільства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...