App Store Google Play

У ДніпроОДА продовжують стежити за маршрутчиками: хто очолив антирейтинг цього тижня

28.10.2016 11:20
У ДніпроОДА продовжують стежити за маршрутчиками: хто очолив антирейтинг цього тижня

Дніпропетровська ОДА продовжує складати рейтинг найнеординарніших водіїв міжміських та приміських маршруток. Цього тижня його очолюють два шофери. Один передивився фільм про шаленого таксиста і тепер власних пасажирів возить із вітерцем. Інший – відкрив на Дніпропетровщині свій «Бермудський трикутник». Дивацтва чоловіків оцінені по достоїнству. Кожен отримав попередження про звільнення.

Порушником цього тижня став працівник «Новомосковського АТП». Водій прагнув якомога скоріше довезти своїх пасажирів з Новомосковська до Дмитрівки. Шофер маршрутки № АЕ 4812 АА так поспішав, що у Левенцовці розігнався до 134 кілометрів на годину. За це отримав попередження про звільнення.

Догану отримав і його колега – працівник «Автотранссервісу». Водій маршрутки № АЕ 6952 АА по дорогах не ганяв, але відхилився від прописаного маршруту. Чоловік рушив з Нікополя до Менделєївки, та кінцевого пункту так і не дістався.

«Дніпропетровська ОДА не дає можливості розслабитися водіям приміських та міжміських маршруток. Коли укладали договори з автопідприємствами, попереджали – вимагатимемо добросовісної роботи. Тепер перевіряємо, чи всі дотримуються умов. Допомагають у цьому GPS-датчики, встановлені у кожному авто, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – За чотири місяці такої роботи виявили понад три десятки водіїв-порушників, двох – тимчасово відсторонили від роботи, чотирьох – звільнили».

Визначають у Дніпропетровській ОДА і водіїв-відмінників. Лідери останнього тижня – автопідприємства «Пушкарний», «Автодрайв», «Рубель», «Скабелко», «Одіум Престиж». Автобуси цих перевізників їздили за графіком, не перевищували швидкість та не змінювали маршрути.

Дані про роботу пасажирського транспорту в області поступають й на громадську платформу Easyway. На сайті пасажири можуть дізнатися, коли під’їде необхідний автобус, скільки машин працює на лінії та чи довго чекати наступної маршрутки.

На Дніпропетровщині понад 200 приміських та 240 міжміських маршрутів. На них працює більше 800 машин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...