App Store Google Play

Запроданці відмивають гроші петиціями про захист російської мови на Дніпропетровщині

27.10.2016 08:30
Запроданці відмивають гроші петиціями про захист російської мови на Дніпропетровщині

Розміщення петицій про особливий статус Дніпропетровської області за захист російської мови – це відпрацювання грошей, виділених на дестабілізацію України. Про це заявив політолог Владислав Романов в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «Днепр. Главное», передає Дніпроград.

«Треба бути абсолютно безглуздою людиною, щоб розповсюджувати такі петиції. Досить згадати, чим закінчилися подібні заклики, що лунали у 2013-2014 роках. Тим більше, що змін у мовному статусі Дніпра практично ніяких не відбувається. Можливо, трохи більше дніпрян стали розмовляти українською мовою, проте й російську ніхто не забороняє.

Є, дійсно, план дестабілізації України, який затверджений у Кремлі. Усі листування помічника Володимира Путіна Владислава Суркова, які викладені в інтернет, тому підтвердження. Таке завдання ставиться на період листопада 2016-го і до весни 2017 року. Дестабілізувати ситуацію в Україні можна шляхом дострокових парламентських виборів або спробами викликати будь-які дрібні заворушення. На це виділяється якийсь бюджет. І подання петицій про «особливі статуси»  є відпрацюванням виділених грошей», - сказав він.

Координатор проектів громадської організації «Дніпровський центр соціальних досліджень» Анна Колохіна вважає, що мовне питання знову намагаються повернути до порядку денного ЗМІ, аби його обговорювало українське суспільство.

«Петиція про захист російської мови, розміщена на сайті Дніпровського міськради, - не єдина в Україні. Практично аналогічну я знайшла на сайті міськради Ужгорода, тільки там йдеться про українську мову. Це говорить про те, що мовне питання знову намагаються повернути до порядку денного ЗМІ, щоб його обговорювало українське суспільство. Можливо, були запущені якісь стратегії для розхитування ситуації і підвищення градуса громадського невдоволення.

Але, як мені здається, для Дніпра мовне питання не дуже актуальне. Ця проблема надумана. Місто було двомовним і двомовним залишається. У нас керівництво області та міста розмовляє російською мовою, сесія міськради проводиться російською мовою і т.д. до того ж всі прекрасно розуміють і говорять українською мовою.

Крім того, дана петиція не має сенсу, оскільки мовні питання не є компетенцією місцевих органів влади. Цей факт говорить про те, що метою петиції булане  підтримка її міською владою Дніпра, а широке громадське обговорення», - сказала вона.

Нагадаємо, раніше політологи відзначали, що Дніпропетровщині знову нав'язують мовний сценарій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...