App Store Google Play

У Дніпрі відбувся творчий вечір з відомим актором Олексієм Горбуновим

27.10.2016 09:20
У Дніпрі відбувся творчий вечір з відомим актором Олексієм Горбуновим

Вчора, 26 жовтня, в ДніпроОДА не було де яблуку впасти, адже відомий артист України Олексій Горбунов влаштував справжній аншлаг – на творчий вечір до актора прийшло більше тисячі шанувальників. Про це повідомляє Дніпрград з місця подій.

Публіка зібралася досить різна: в залі можна було побачити людей похилого віку, молодь і навіть дітей.

Олексій Горбунов разом з гуртоп "Грусть Пилота" виконав як авторські пісні, так і кавери відомих виконавців. Зал в унісон з артистом співав "То, что я должен сказать" Вертинського і "Это все" ДДТ.

На великому екрані глядачі також переглянули декілька фрагментів з відомих кінострічок, в яких знявся актор.

Особливу увагу Горбунов приділив воїнам АТО та Іловайскій трагедії, артист присвятив цьому вірш і пісню. Після рядків: "Иловайская дуга, память с видом на руину: жил – на языке врага, умирал – за Украину", - зал вибухнув оваціями.

Протягом концерту Олексій Горбунов активно розмовляв із публікою, відповідав на питання. Зі сцени актор зізнався, що вивчив гімн лише у 53 роки.

«Я в 53 роки чесно вивчив гімн на Майдані. Там люди кожну годину співали гімн. Я один раз заспівав з ними, вдруге заспівав. І я його запам'ятав. З цієї хвилини моє серце визначилося, хто я, що я, навіщо я, куди мені і де таке моя Батьківщина», - розповів Горбунов.

На його думку, сьогодні чесно займатися мистецтвом – благородна справа, і сьогодні бути справжнім артистом означає бути людиною з твердою громадянською позицією.

«У нас є можливість співати, танцювати, один одного розважати, а хтось, зараз, у цю секунду, несе бойову службу, в холоді і голоді, захищаючи нас. Тому для мене смішні всі ці артисти, які починають щось розповідати якимись словами, від яких люди втомилися. Треба більше дій, більше чесності та щирості», - заявляє Горбунов.

Сам Олексій Горбунов зазначив, що він у захваті від Дніпра.

«Мені дуже подобається Дніпро, адже це місто герой. Саме завдяки мешканцям цього міста війна зі сходу не розповзлася далі по всій території країни», - натхненно розповів актор.

Олексій Горбунов також зазначив, що він взагалі вперше виступає у Обласній Державній Адміністрації.

«Жодне місто не запрошувало нас на такі творчі зустрічі. Коли мені запропонували дати тут концерт – я злякався, - де? в ОДА? це як? таке буває? А потім зрозумів, це ж неймовірно, коли влада організовує неформальні культурні зустрічі, тим паче безкоштовно. Адже говорити про економіку, фінанси, політику – всі гаразд, а от у культурному плані нехай вся Україна бере приклад з Дніпра», - вважає Горбунов.

Після виконання останньої пісні Горбунова довго не відпускали: шанувальниці несли артисту квіти, подарунки, просили автограф прямо на сцені.

Після тривалих овацій Олексій ще раз наголосив, що до Дніпра він має особливі почуття, тому що вважає його українським форпостом. Також актор виділив героїчность лікарів з лікарні ім. Мечникова і затвердив, що дніпряни дуже сильні люди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...