App Store Google Play

У Дніпрі централізовано утилізовуватимуть трупи тварин

27.10.2016 14:20
У Дніпрі централізовано утилізовуватимуть трупи тварин

Сьогодні, 27 жовтня на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Мост» про те, що у Дніпрі будуть централізовано утилізувати збитих на смерть тварин та біологічні відходи повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Проблеми з утилізацію трупів тварин та людських решток після операцій раніше вирішувалися аби-як: захороненням у спеціально невідведених для цього місцях, або на сміттєзвалищах. Тепер КП «Зооконтроль» робитиме це централізовано. Утилізація шляхом спалення в спеціалізованій установці», - підкреслив Михайло Лисенко.

Комунальники за викликом патрульних поліціянтів забиратимуть загиблих тварин, відвозитимуть їх до установки, у якій і спалюватимуть трупи. Приватним особам за окрему плату можна буде замовити таку послугу для своїх домашніх тварин.

«Плануємо заключити договори з медичними уставами з метою централізованої утилізації біологічних відходів, зокрема використаних медичних приборів», - зазначив заступник міського голови Дніпра.

У Дніпрі вперше в Україні впроваджують таку ідею. Приблизна вартість проекту – 3 млн. грн., а фільтрація повітря після викиду коштуватиме близько 2,5 млн. грн.

Михайло Лисенко додав, що усі закиди щодо того, ніби він збирається спалювати живих тварин – провокації:

«Нічого подібного відбуватися не буде, нашому місту необхідно рівнятися на передові Європейські країни, така процедура в них вже давно не є дикістю. За бажанням, навіть, видаватимемо господарям прах тварин після кремації», - запевнив він.

Нагадаємо, Лисенко пообіцяв відривати голови тим, хто знущатиметься з тварин.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...