App Store Google Play

Атестація поліції закінчилася нічим, - експерт

27.10.2016 11:00
Атестація поліції закінчилася нічим, - експерт

Вищий Адміністративний суд України на пленумі займався питаннями атестації поліцейських. Громадська активістка, журналіст Зоя Красовська, яка була членом атестаційної комісії й витратила багато сил і зусиль на цей процес, розчарована результатами. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

"Колись я для себе вирішила, що лакмусовим папірцем в#атестаційнібудні для мене особисто стане справа начальника Самарського відділення поліції Дніпра Валерія Кузьменка. Нічого особистого, він дуже цікавий і душевний співрозмовник. Просто він першим проходив нашу комісію, поліграф і одним з перших подав до суду, оскаржуючи наше рішення про звільнення", - йдеться у повідомленні.

Зоя свідчила в суді і повідомила, що рішення приймалося в сукупності: один з тестів нижче мінімального, окремі питання по законодаству - без відповідей, особисті ділові якості у членів комісії викликали питання, а після поліграфа - одноголосне рішення.

"Що далі робилося з висновком поліграфа і чи взагалі щось робилося, чому він був у сейфі поліграфолога, а не в особовій справі, як нам обіцяли, чи опрацьовують його УКЗ та УВБ - мені вже байдуже", - написала вона.

21 жовтня суддя окружного адмінсуду Дніпропетровської області Ірина Верба, зваживши всі докази і нормативну базу, вирішила, що рішення комісії незаконне і підлягає скасуванню. Зараз пан Валерій оскаржує наказ про звільнення і має намір поновитися на посаді.

"Валерій Кузьменко просто запам'ятався як першопроходець. За цей час комісії рекомендували на звільнення людей, які заробляли на нелегальних кіосках, відкривали чи не відкривали провадження на прохання родичів/друзів, брали хабарі, в окремих випадках за "покращення життя" підозрюваним у важких злочинах, вважають, що виявлені незаконні зброю/боєприпаси краще викинути в річку і ще багато "перлів", які з'ясовувалися в ході співбесід, які нам не дозволяли фіксувати, чи в ході тестування на поліграфі, які викладені документально, але не мають жодної ваги для суду", - зазначила експерт.

Підсумувала Зоя Красовська ситуацію словами: "Цифри звільнених - смішні. Після судів - ще смішніші. А показником мали би бути розслідування попередніх злочинів, а не імітація "громадського суду".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...