App Store Google Play

Чергова група демобілізованих розпочала навчання на курсах PHP програмування

26.10.2016 12:20
Чергова група демобілізованих розпочала навчання на курсах PHP програмування

Нова група демобілізованих приступила до курсів PHP програмування. За парти сіли 12 людей. Протягом майже року вони отримуватимуть знання, які знадобляться їм для створення сайтів, веб-додатків. Загалом ІТ-курси, організовані Центром допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА, завершили вже близько 170 учасників АТО. 46 ще навчаються. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Ми допомагаємо демобілізованим бійцям АТО адаптуватися в мирному житті та опанувати нову професію. Для цього організували ІТ-курси. На них військові здобувають знання, які дозволяють їм бути затребуваними на ринку праці та отримувати гідну зарплатню. Ази програмування вже опанували майже 170 бійців АТО, 46 навчаються. Сьогодні до занять приступили ще 12 людей. Набір в нові групи продовжуватиметься, доки в цьому буде потреба», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

На курсах нова група бійців вивчатиме основи верстки з використанням технологій HTML, JavaScript, основи програмування та мову PHP, працюватиме з базами даних. Після завершення курсу військові створять дипломний проект – власний сайт.

«Цей курс триває 270 годин, це близько року. Після завершення навчання хлопці матимуть достатньо знань, щоб далі працювати в цій професії», - розповів викладач навчального центру Level Up Антон Серяпов.

Заняття розпочав і демобілізований учасник АТО Олександр Хорошилов. В програмуванні він – не новачок. Проте впевнений: курси допоможуть вивести його вміння на новий рівень.

«До війни я займався програмуванням. Досвід зі створення сайтів - близько 4 років. Я хочу поглибити свої знання, впевнений, що ці курси мені допоможуть», - поділився Олександр.

А от його одногрупник, учасник АТО Микола Коробко вперше матиме справу з програмуванням. До війни працював юристом.

«ІТ сфера зараз активно розвивається, такі фахівці мають високу зарплатню. До того ж, це дуже цікаво. Стикався з програмуванням тільки на рівні любителя. Тепер хочу повноцінно віддатися цій роботі», - розповів чоловік.

Набір на курси триває. Записатися можна в Центрі допомоги бійцям АТО при Дніпропетровській облдержадміністрації. Його адреса: м. Дніпро, пр. Поля,1. Телефон: (056) 742-86-62.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...