App Store Google Play

За порушення ПДР дніпрян штрафуватимуть через інтернет

25.10.2016 13:20
За порушення ПДР дніпрян штрафуватимуть через інтернет

Сьогодні, 25 жовтня, в медіа-центрі Zabeba.li презентували новий конкурс «СтопСидор», який спрямований на порушників правил дорожнього руху. Про це Дніпроград повідомляє з місця подій.

Як зазначає керівник проекту Сергій Шишкін, фунадатори «СтопСидор» хочуть ославити усіх порушників ПДР, адже уся країна має знати їх в обличчя.

Основним матеріалом нової рубрики на сайті стануть відео, які користувачі можуть присилати зі своїх відеорегестраторів.

«Якщо ви маєте відео правопорушення – надсилайте нам, ми викладемо його в інтернет, і всі бажаючи зможуть це побачити і навіть прокоментувати», - розповів Шишкін.

Організатори проекту зазначили, що найактивніші та найсумлінніші громадяни, які надсилатимуть матеріал з ексцесами, обов’язково отримають призи.

«Всі, хто підтримає нашу ініціативу отримає футболки і кепки», - анонсував засновник ідеї.

Таким резонансним проектом організатори сподіваються на урегулювання руху на дорогах та зменшення правопорушень.

«Адже навіть найстаранніші водії-порушники не захочуть себе бачити в мережі, тим паче, якщо його дії будуть публічно обговорюватися», - зазначив Шишкін.

Голова патрульної поліції Дніпра Володими Богоніс запевнив, що правоохоронна служба з задоволенням підтримує таку ініціативу.

«Ми обов'язково будемо моніторити відеозаписи та брати до уваги усю інформацію, яку викладуть в інтернет. Таким чином ми зможемо виявити більше порушників ПДД, адже патрульна поліція не в силах контролювати усі проблеми транспортного руху», - зазначив полісмен.

Також голова патрульної поліції вважає, що це допоможе  вивчити недоліки дорожніх розміток і дослідити, де найчастіше трапляються порушення. Та пообіцяв у майбутньому на цьому підгрунті зробити висновки та вжити необхідні заходи.

Організатори проекту оголосили, що переможця конкурса, тобто найактивнішого порушника, який найбільше засвітиться у мережі теж чекає сюрприз, який саме поки невідомо, але на думку експертів, він має бути таким, аби засоромити правопорушника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...