App Store Google Play

За порушення ПДР дніпрян штрафуватимуть через інтернет

25.10.2016 13:20
За порушення ПДР дніпрян штрафуватимуть через інтернет

Сьогодні, 25 жовтня, в медіа-центрі Zabeba.li презентували новий конкурс «СтопСидор», який спрямований на порушників правил дорожнього руху. Про це Дніпроград повідомляє з місця подій.

Як зазначає керівник проекту Сергій Шишкін, фунадатори «СтопСидор» хочуть ославити усіх порушників ПДР, адже уся країна має знати їх в обличчя.

Основним матеріалом нової рубрики на сайті стануть відео, які користувачі можуть присилати зі своїх відеорегестраторів.

«Якщо ви маєте відео правопорушення – надсилайте нам, ми викладемо його в інтернет, і всі бажаючи зможуть це побачити і навіть прокоментувати», - розповів Шишкін.

Організатори проекту зазначили, що найактивніші та найсумлінніші громадяни, які надсилатимуть матеріал з ексцесами, обов’язково отримають призи.

«Всі, хто підтримає нашу ініціативу отримає футболки і кепки», - анонсував засновник ідеї.

Таким резонансним проектом організатори сподіваються на урегулювання руху на дорогах та зменшення правопорушень.

«Адже навіть найстаранніші водії-порушники не захочуть себе бачити в мережі, тим паче, якщо його дії будуть публічно обговорюватися», - зазначив Шишкін.

Голова патрульної поліції Дніпра Володими Богоніс запевнив, що правоохоронна служба з задоволенням підтримує таку ініціативу.

«Ми обов'язково будемо моніторити відеозаписи та брати до уваги усю інформацію, яку викладуть в інтернет. Таким чином ми зможемо виявити більше порушників ПДД, адже патрульна поліція не в силах контролювати усі проблеми транспортного руху», - зазначив полісмен.

Також голова патрульної поліції вважає, що це допоможе  вивчити недоліки дорожніх розміток і дослідити, де найчастіше трапляються порушення. Та пообіцяв у майбутньому на цьому підгрунті зробити висновки та вжити необхідні заходи.

Організатори проекту оголосили, що переможця конкурса, тобто найактивнішого порушника, який найбільше засвітиться у мережі теж чекає сюрприз, який саме поки невідомо, але на думку експертів, він має бути таким, аби засоромити правопорушника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...