App Store Google Play

ДніпроОДА допомагає бізнесменам області пройти безкоштовне стажування в Німеччині

24.10.2016 12:20
ДніпроОДА допомагає бізнесменам області пройти безкоштовне стажування в Німеччині

Вийти на міжнародний ринок, підвищити конкурентоздатність та покращити кваліфікацію у сфері зовнішньоекономічної діяльності – такі перспективи відкриває перед підприємцями Дніпропетровщини стажування за кордоном. Нові бізнесові знання та навички можна отримати під час безкоштовного стажування в Німеччині. Програму для малих та середніх підприємств розробило Німецьке товариство з міжнародного співробітництва GIZ. Підтримує її – ДніпроОДА.

Побачити німецькі компанії зсередини, отримати міжнародний досвід, налагодити економічні контакти, знайти нових партнерів та вдосконалити професійні навички – усе це безкоштовно. Стажування для бізнесменів та менеджерів Дніпропетровщини організовує німецька GIZ за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Ксенія Яшина, кандидат технічних наук, доцент державного технічного університету Кам’янського, вже скористалася такою нагодою. На стажування до Німеччини їде на початку 2017-го.

«На базі нашого вишу діє Центр передачі знань. Його мета – знайомити підприємців регіону з економічними новаціями. Як ефективно розвивати зв’язки з підприємцями та налагоджувати міжнародні контакти, вирішила дізнатися в європейських партнерів. Щоб потім передати ці знання нашим бізнесменам. Подала заявку на стажування в Німеччині, пройшла співбесіду – і мене відібрали. Вже наступного року вирушаю за новими знаннями. Планую відвідати підприємства, що займаються автоматизацією промисловості, навчитися вести переговори із зарубіжними компаніями та налагодити контакти з фірмами, які випускають офісне обладнання», – розказує Ксенія Яшина.

Серед напрямків для стажування – економічна кооперація у сфері енергоефективності, поновлюваних джерел енергії, охорони здоров’я, сільського господарства та ін.

Бажаючі налагодити співпрацю з німецькими компаніями повинні знати англійську або німецьку мови та бути офіційно працевлаштованими.

Українські та німецькі фахівці проводять з кожним кандидатом співбесіду. За її результатами і визначають претендентів на практику за кордоном.

Попередню заявку на стажування можна заповнити за посиланням.

Старт практики – на початку 2017 року, строк – чотири тижні.

Детальна інформація – за телефоном (056) 742-83-42.

Цікаві перспективи для бізнесу Дніпропетровщини відкриває Проект «Fit for Partnership with Germany». Він реалізується в області за підтримки Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини.

«Розвиток бізнесу Дніпропетровщини – основна мета Регіональної ради підприємців при ОДА. Для цього організовуємо тренінги, семінари, «круглі столи», конференції. Залучаємо підприємців і до міжнародних проектів. Вони допоможуть налагодити економічні контакти з іноземними партнерами та навчитися вести бізнес за міжнародними стандартам. Усе це безкоштовно», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Про інші цікаві проекти для бізнесу можна дізнатися в Регіональній раді підприємців. Вона працює щодня з 10.00 до 16.00, крім вихідних. Підприємців чекають за адресою:Дніпро, ОДА, пр. О.Поля, 1, каб. 308, телефон (056) 770-90-35, електронна пошта[email protected].

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...