App Store Google Play

Жителів Дніпропетровщини просять здати зброю й вибухівку

21.10.2016 09:40
Жителів Дніпропетровщини просять здати зброю й вибухівку

Зброю, боєприпаси та вибухонебезпечні речовини – усе це можна здати добровільно. На Дніпропетровщині триває профілактичний місячник. Його мета – запобігти незаконному зберіганню та поширенню зброї. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ОДА, передає Дніпроград.

Більше двох тижнів на Дніпропетровщині триває «роззбройний» місячник. Нацполіція області нагадує, що добровільно можна здавати зброю, боєприпаси та вибухонебезпечні речовини.

На сьогодні жителі регіону позбулися майже 80 одиниць зброї. Серед них – нарізна та гладкоствольна мисливська, а також армійська.

Також мешканці Дніпропетровщини добровільно здали майже 220 боєприпасів, понад півсотні газових пістолетів, револьверів та інших спецзасобів, а також дев'ять гранат, три снаряди й три міни.

Громадяни, які добровільно здали зброю, бойові припаси, вибухові пристрої, що зберігалися без дозволу, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності. В іншому випадку, караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років відповідно до Кримінального Кодексу України.

За додатковою інформаціє звертатися за адресою: Дніпро, вул. Троїцька, 20а, тел.: (056) 756-56-65, 756-56-66, 756-56-63 або 102.

Місячник триватиме до 31 жовтня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...