App Store Google Play

На що витратять бюджетні кошти Дніпра у 2017 році

21.10.2016 13:40
На що витратять бюджетні кошти Дніпра у 2017 році

Сьогодні, 21 жовтня, на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Пост» про розподілення бюджету на 2017 рік розповів депутат міської ради Дніпра, голова постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артем Хмельников. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Маємо приблизні цифри бюджету на 2017 рік, які вже передані в постійну комісію. Депутати ґрунтовно дослідять усі плюси та мінуси й скорегують перші пропозиції від виконавчої влади», - зазначив Артем Хмельников.

Бюджет Дніпра складає 11 млрд. грн., з них: 40-45% витратять на субвенцію; базові витрати, компенсація  становитимуть 10%; останні 45-50% - це бюджет розвитку, його розподілити на модернізацію опалення, ремонт доріг, погашення боргу минулих періодів за електроенергію, газ тощо.

Депутати вирішили виділити 5 млн. грн. на рекультивування полігону, а в мріях – побудувати сміттєперероблюючий завод.

Минулого року бюджет розвитку становив 2 млрд. грн., оскільки цього було недостатньо, у 2017 році його збільшили втричі.

«Абсолютно за все енергопостачання місто платитиме самостійно. Минулого року ці суми нам надходили у вигляді субвенції. Тепер в усіх містах України мають впроваджувати технології енергоефективності, аби економити бюджетні кошти», - підкреслив депутат.

Дані цифри можуть серйозно варіюватися, адже завчасно не можна передбачити усі фактори. Це – приблизна канва, яку треба ще досить серйозно переглядати та перероблювати. 2016 рік ще не закінчився, тому остаточні цифри і показники того, що вдалося зробити, а з чим були проблеми, можна буде сказати на початку зими, від цього також буде залежати стратегія на наступний рік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...