App Store Google Play

Моїм політичним опонентам не вдалося паралізувати роботу міської ради, - Філатов

20.10.2016 16:00
Моїм політичним опонентам не вдалося паралізувати роботу міської ради, - Філатов

Політичним опонентам мера Дніпра не вдалося паралізувати роботу місцевого самоврядування, а 15-та чергова сесія міської ради, яка відбулася без депутатів «Опозиційного блоку» та «Громадської сили», була максимально плідною. Про це заявив міський голова Дніпра Борис Філатов 20 жовтня на брифінгу.

«Переворот у міській раді Дніпра не вдався. Усі, хто приєднався до «Опозиційного блоку» та «Громадської сили», поставили на своєму політичному майбутньому великий жирний хрест», – сказав Борис Філатов.

Очільник міста зазначив, що за майже рік перебування на посаді міського голови сьогодні він вперше не був присутнім на сесійному засіданні. За словами мера, він мав на це дві причини. «Були серйозні перемовини з Кабінетом Міністрів. Сподіваюся, що наступного року ми отримаємо фінансування на добудову об'їзної дороги. Вдалося «вибити» ліміти газу для «Південмашу». Місто буде на 100% з теплом. По-друге, я хотів продемонструвати територіальній громаді, що коаліція працює і без Філатова, який має сидіти в залі, і, як стверджують мої політичні опоненти, узурпував якимось чином владу і впливає на депутатський корпус», – заявив Борис Філатов.

Очільник Дніпра наголосив, що 15-та чергова сесія відбулася в максимально короткі терміни і тривала трохи більше години. Та разом з тим, під час засідання депутатам вдалося ухвалити низку соціально важливих ініціатив. Йдеться, зокрема, про підвищення надбавки до зарплати вчителям. Мер Дніпра зазначив, що така фінансова допомога становитиме близько 200 грн для кожного. «Думаю, це все одно важливо. Тим паче, що уряд наступного року збирається підвищити тарифну ставку на 25%. Відповідно, і наша надбавка зросте пропорційно», – пояснив Борис Філатов.

Серед ухвалених ініціатив також фінансування закупівлі протезів інвалідам (зокрема, пораненим бійцям АТО), ухвалення програми придбання муніципального житла для дніпрян, які стоять в черзі на його отримання, закриття сміттєзвалища в Діївці. Народні обранці також підтримали створення департаменту стратегічного розвитку Дніпра. Нове відомство опікуватиметься стратегічним плануванням та долучатиме до співпраці найкращих архітекторів, містобудівників і урбаністів.

«Це дуже важлива та перспективна тема. Такі департаменти створені в містах, які є флагманами місцевого самоврядування», – сказав міський голова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...