App Store Google Play

Андрій Денисенко прокоментував обшуки у Дніпрі 20 жовтня

20.10.2016 18:20
Андрій Денисенко прокоментував обшуки у Дніпрі 20 жовтня

Обшуки і кримінальні провадження, розпочаті сьогодні в Дніпрі представниками певних силових структур, не матимуть в своєму результаті жодних конкретних дій, крім неприємностей для їх замовників. Там прокоментував події у Дніпрі 20 жовтня народний депутат Андрій Денисенко (партія УКРОП).

"Про сьогоднішні маски-шоу у Дніпрі. Обшуки, кримінальні провадження в інтересах тітушководів і недобитків рускава міра, організовані руками правоохоронних органів - нас цим не здивуєш і не залякаєш. Потренували трохи, піднапружили адвокатів - і безславно пішли, ні з чим і в нікуди. Як шкідливі коти, якими протерли заношене чобіття.

Штучні справи закриються, організатори і замовники укусять самі себе за причинні органи, а за гратами - скоріше рано, ніж пізно - буде вілкульня, а не патріоти і добровольці. А ми, ми тримаємо позицію, Дніпро і держимо слово. Перед людьми і перед Богом. Нас не спровокуєш і не розхитаєш, не зіштовхнеш лбами з удаваними конкурентами і противниками", - йдеться у розповсюдженій прес-службою політика офіційній заяві.

За словами Денисенка, політики як у Києві, так і в Дніпрі останнім часом помудрішали та усвідомили, що національний інтерес стоїть понад партійний і особистий.

"Так що заспокойтеся, пікейні жилети, кіна не буде. Й війни, посадок і публічних процесів теж. Порохо- й корбаноботи лишаться без роботи і смаженини. А перезбуджені органи відморозяться так само, як і розпалились. Буде спокійна й послідовна державницька робота, в інтересах міста, області і країни. Спільно з президентом, урядом і всіма патріотичними силами", - запевнив Андрій Денисенко голоси, що встигли рознести просторами Інтернету неперевірену інформацію про черговий розкол в рядах переможців виборів.

Як повідомив депутат, жодних причин кричати "зрада!" чи "перемога!" немає: "Міська рада працює, демократична коаліція діє, муніціпальна поліція, ГФ Січ - на варті громадського порядку і боротьби з явним і латентним сепаратизмом. Так що видихайте, 3-й майдан і чергова зрада відміняються. Все буде Україна!"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...