App Store Google Play

Скільки родин вже отримали субсидію та як її оформити розповіли під час прямої телефонної лінії

19.10.2016 19:30
Скільки родин вже отримали субсидію та як її оформити розповіли під час прямої телефонної лінії

Сьогодні, 19 жовтня, у Дніпрі під час прямої телефонної лінії обговорювали особливості оформлення субсидій у Дніпрі. Розібратися у цьому непростому питання допоиогли директор департаменту соціальної політики міської ради Лілія Ковальова та заступник начальника управління соціального захисту населення Чечелівського району Олена Артеменко. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Під час телефонії Лілія Ковальова повідомила, що на сьогодні субсидіями користуються більше 76 тисяч родин. Вона також зазначила, що з початком осіннього періоду та опалювального сезон спостерігається ажіотаж в оформленні цієї послуги.

Також жителям міста нагадали, що процедура оформленням субсидій максмально спрощенна. Потрібно подати до місцевого управління соцзахисту лише два документи – заяву та декларацію про доходи. Це можна зробити особисто, надіслати поштою або через портал igov.org.ua. Аби зекономити час, експерти радять користуватися електронним порталом, адже це легко і зручно.

Олена Артеменко закликала не боятися оформлювати субсидії, адже існують міфи, через які деякі дніпроці бояться оформлювати допомогу від держави.

"Головне, що потрібно пам'ятати, субсидія - це турбота держави про своїх громадян. Радимо в першу чергу оформити субсидію тим, у кого маленька пенсія, сім'ям, де є особи з інвалідністю, діти. Оформити субсидію можуть навіть студенти, які проживають у гуртожитках", - запевнила заступник начальника управління соціального захисту населення Чечелівського району.

Фахівці наголошують, що субсидію оформити сьогодні досить легко, ця процедура не потребує багатьох зусиль та економить гроші.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...