App Store Google Play

Скільки родин вже отримали субсидію та як її оформити розповіли під час прямої телефонної лінії

19.10.2016 19:30
Скільки родин вже отримали субсидію та як її оформити розповіли під час прямої телефонної лінії

Сьогодні, 19 жовтня, у Дніпрі під час прямої телефонної лінії обговорювали особливості оформлення субсидій у Дніпрі. Розібратися у цьому непростому питання допоиогли директор департаменту соціальної політики міської ради Лілія Ковальова та заступник начальника управління соціального захисту населення Чечелівського району Олена Артеменко. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Під час телефонії Лілія Ковальова повідомила, що на сьогодні субсидіями користуються більше 76 тисяч родин. Вона також зазначила, що з початком осіннього періоду та опалювального сезон спостерігається ажіотаж в оформленні цієї послуги.

Також жителям міста нагадали, що процедура оформленням субсидій максмально спрощенна. Потрібно подати до місцевого управління соцзахисту лише два документи – заяву та декларацію про доходи. Це можна зробити особисто, надіслати поштою або через портал igov.org.ua. Аби зекономити час, експерти радять користуватися електронним порталом, адже це легко і зручно.

Олена Артеменко закликала не боятися оформлювати субсидії, адже існують міфи, через які деякі дніпроці бояться оформлювати допомогу від держави.

"Головне, що потрібно пам'ятати, субсидія - це турбота держави про своїх громадян. Радимо в першу чергу оформити субсидію тим, у кого маленька пенсія, сім'ям, де є особи з інвалідністю, діти. Оформити субсидію можуть навіть студенти, які проживають у гуртожитках", - запевнила заступник начальника управління соціального захисту населення Чечелівського району.

Фахівці наголошують, що субсидію оформити сьогодні досить легко, ця процедура не потребує багатьох зусиль та економить гроші.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...