App Store Google Play

Рівень виробничого травматизму на Дніпропетровщині за останні 9 місяців збільшився на 18%

19.10.2016 16:40
Рівень виробничого травматизму на Дніпропетровщині за останні 9 місяців збільшився на 18%

За 9 місяців 2016 року на підприємствах, підконтрольних Головному управлінню Держпраці у Дніпропетровської області, травмувались 571 працівник, в тому числі смертельні травми отримали 34 робітники. Про це повідомили у прес-службі ГУ Держпраці, передає Дніпроград.

Порівняно із 9 місяцями минулого року загальний рівень виробничого травматизму збільшився майже на 18%, проте рівень смертельного – знизився на 12%. (Для порівняння: за 9 місяців 2015 року на виробничих об`єктах регіону сталися 471 нещасний випадок, в тому числі 30 – зі смертельними наслідками).

Серед нещасних випадків на підприємствах переважають падіння потерпілих (175 травмованих, в тому числі 4 загинули), падіння, обрушення предметів, матеріалів, породи (118 травмованих, з яких 5 загинули), дія рухомих предметів та деталей (92 травмованих, 6 загинули), дорожньо-транспортні пригоди під час виконання працівниками виробничих обов`язків (49 травмованих, 14 з яких загинули), травмування внаслідок протиправних дій сторонніх осіб (19 травмованих) тощо.

Впродовж 9 місяців 2016 року сталося 58 випадків природної смерті працівників під час виконання трудових обов’язків (за 9 місяців 2015 року зафіксовано 42 таких випадки).

За галузями виробництва найбільшої кількості травмованих в області налічують:

·         вугільна промисловість: травмовані 150 працівників, в тому числі 2 смертельно;

·         гірничорудна і нерудна промисловість: травмовані 117, в тому числі 12 загинули;

·         металургійна промисловість: травмовані 75, з яких 1 загинув;

·         соціально-культурна сфера: травмовані 68 працівників, в тому числі 1 загинув;

·         торгівля: 26 травмованих, в тому числі 3 смертельно;

·         машинобудування: травмовані 25 працівників, з них 1 смертельно;

·         автомобільний транспорт: травмовані 18, у тому числі 5 загинули;

·         харчова промисловість та переробка сільськогосподарських продуктів: 15 працівників травмовано;

·         будівництво та промисловість будматеріалів: травмовані 14 працівників, з них 3 смертельно.

За результатами розслідувань, з технічних причин отримали травми 6% постраждалих, в основному через незадовільний технічний стан виробничих об`єктів або засобів виробництва, конструктивні недоліки, недосконалість засобів виробництва.

Організаційні причини травмування складають майже 73% від загальної кількості випадків (порушення трудової і виробничої дисципліни, порушення технологічного процесу тощо).

Через психофізіологічні причини сталися 21% випадків (через особисту необережність потерпілих або внаслідок протиправних дій сторонніх осіб).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...