App Store Google Play

"Укртелеком" радикально модернізує мережеве обладнання у Дніпрі

18.10.2016 17:40
"Укртелеком" радикально модернізує мережеве обладнання у Дніпрі

Телекомунікаційна компанія "Укртелеком" має намір інвестувати 400 млн гривень у осучаснення ІТ-інфраструктури у Дніпрі. За  словами  директора департаменту модернізації й інтеграції мереж "Укртелекому" Вадима Бойка, удосконалення мережі на Дніпропетровщині проводиться в рамках всеукраїнського проекту "Укртелекому". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Протягом трьох років у модернізацію мереж у Дніпрі буде інвестовано 400 млн.грн. З них - близько 100 млн. грн. планується задіяти вже в цьому році. Роботи обіцяють розпочати через два тижні.

Фахівці також зазначають, що за два роки, після приватизації  "Укртелекому", компанія втрачає своїх клієнтів, у 2014 році у компанії було 9,7 млн абонентів, з них 1,3 млн користувачів Інтернету. Вже в 2016 році в «Укртелекому» - 6,1 млн абонентів, з них 1,6 млн користувачів Інтернету і 80 тис. абонентів інтерактивного телебачення.

У компанії знають і причину зменшення клієнтів - люди не хочуть перезавантажувати роутер кожні півгодини або місяцями чекати, коли знову підключать телефон.

Представники наголошують, що вся проблема в тому, що у Дніпрі масштабно крадуть телефонний кабель, у склад якого входить цінний метал – мідь.

Тож, "Укртелеком" планує замінити 97 застарілих АТС, які обслуговують місто, 460 активними шафами виробництва китайської компанії Huawei, до яких буде підведено оптичний кабель від транспортної мережі, який не містить цінних металів.

"Крім всіх інших переваг осучаснення дозволить зменшити обсяги крадіжки мідного кабелю, що підвищить стабільність роботи мережі", - зазначив Бойко.

Після завершення модернізації жителям Дніпра будуть доступні: цифрова пакетна телефонія, доступ до мережі Інтернет на швидкості до 50 Мбіт/с, інтерактивне ТВ, а також у разі необхідності - персональне оптичне підключення до Інтернету на швидкості до 1 Гбіт/с.

За словами представників "Укрателекому", на сьогодні компанія не обслуговує Крим, але продовжує працювати в окупованих Донецькій і Луганській областях.

Поборники "Укртелекому" також обмовились, що протягом півріччя в компанії помітили дивну тенденцію - в чистому полі, де прокладено кабель, невідомі особи висвердлюють дірки і ушкоджують мережу.

"Вони не крадуть, а перерубують мережу з метою, певно, аналізу розташування комунікацій під землею. Також, такі факти зафіксовані в Харківській, Луганській і Донецькій областях. Заяву в правоохоронні органи вже подано", - розповів директор департаменту зі зв'язків з громадськістю і зовнішніх комунікацій компанії "Укртелеком" Михайло Шуранов.

За словами представників компанії, загальні інвестиції в модернізацію мережі до 2018 року складуть 400 млн. дол. За 2,5 року планується модернізувати мережу у шести найкрупніших містах країни - Києві, Запоріжжі, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...