App Store Google Play

Мешканці Дніпропетровщині отримали змогу сплатити за газ без комісії впродовж двох місяців

18.10.2016 16:40
Мешканці Дніпропетровщині отримали змогу сплатити за газ без комісії впродовж двох місяців

Впродовж жовтня-листопада мешканці Дніпропетровської області, які зареєстровані в Особистому Кабінеті на сайті 104.ua та є власниками карток Visa, можуть сплачувати за газ без комісії через сервіс онлайн-платежів iPay.ua. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інтерфакс.

З початком опалювального сезону платежі за газ зростають. Для покращення обслуговування споживачів газу з 4 жовтня по 30 листопада 2016 року кожен власник картки Visa може сплатити за послуги газопостачання без комісії.

"Перевага сервісу "Особистий кабінет", яка дозволяє жителям області значно заощадити свій час - це можливість миттєво оплачувати рахунки за використаний газ, - коментує директор ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" Тетяна Соболь. – А протягом найближчих двох місяці це можна зробити без комісії".

Сплачувати за газ з сервісом iPay.ua не тільки економно, але і швидко. Для цього потрібно всього декілька хвилин. Сервіс передбачає, що до платника за газ надійде лист з посиланням на оплату – тому йому не треба вводити номер особового рахунку. Для сплати рахунка за вересень достатньо просто клікнути на кнопку "Сплатити".

Компанія сподівається на свідомість і відповідальність своїх споживачів. Адже, організованість у питанні вчасної передачі фактичних показань лічильника газу і своєчасної оплати – 100-відсоткова гарантія коректного обліку спожитого природного газу та економії часу.

Зазначимо, що сервісом "Особистий кабінет" на сайті 104.ua вже скористались більше 90 тисячі мешканців Дніпропетровщини. Користувачі кабінету переконалися в перевагах даного сервісу. Адже передавати показання лічильника газу та здійснювати оплату за газ не виходячи з дому – зручно і доступно кожному.

ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" з 01 липня 2015 року виступає гарантованим постачальником газу для споживачів природного газу м. Дніпропетровськ та Дніпропетровської області, с. Темирівка Гуляйпольського району Запорізької області та с. Радянське Кобиляцького району Полтавської області (згідно з рішення НКРЕКП №1588 від 21 травня 2015 р.). Компанія постачає природний газ майже 1,3 млн. побутовим споживачам, 922 бюджетним установам та 160 релігійним організаціям. Серед 4,8 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств, яким ми постачаємо газ, є такі підприємства, як ВАТ "Дніпротяжмаш", ДП "НВК "Електровозобудування", МП "Дніпродзержинський сталеливарний завод".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...