App Store Google Play

40% крадіжок телефонного кабелю в країни відбуваються на Дніпропетровщині, - Укртелеком

18.10.2016 13:20
40% крадіжок телефонного кабелю в країни відбуваються на Дніпропетровщині, - Укртелеком

Сьогодні, 18 жовтня, на прес-конференції директор Дніпровського макрорегіону ПАТ «Укртелеком» Костянтин Зивенко розповів, що крадіжка телефонного кабелю на Дніпропетровщині є наймасштабнішою по всій країні. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Експерт зазначив, що за останні роки тенденція вирізки кабелю на розподільчій лінії у Дніпрі зростає – люди все частіше скаржаться на відсутність стаціонарного та інтернет зв’язку від Укртелекому.

«На «гарячу лінію» звертається дуже багато користувачів наших послуг, найпопулярніша причина - вирізана частина телефонного кабелю в тому чи іншому районі. Подібне стало характерним для всієї області. Адже кабель містить цінний метал, який шахраї здають за гроші. Фахівці ведуть відновлювальні роботи у міру надходження заявок з проблемами, але ж швидко це зробити нереально, тому що 40% крадіжок по всій Україні відбуваються саме на Дніпропетровщині», - розповів Зивенко.

У директора Дніпровського макрорегіону ПАТ «Укротелеком» є варіанти вирішення цієї проблеми. На його думку, в Україні має підвищитися контроль за роботою та функціонуванням пунктів прийому металобрухту.

«Наприклад, в країнах Європи це дуже серйозно контролюється, право здавати кабель в пункти прийому металобрухту мають лише ті чи інші компанії, які їх експлуатують. Поліція з організаціями прийому дуже чітко синхронізовані. В Україні ж лише 20% справ про крадіжці кабелю є результатними, тобто шахрая знаходять, а от з цих 20% - лище 3% доходять до суду», - розповів фахівець.

Експерт зазначив, що лише по Дніпропетровщині за роки роботи через вирізку проводу компанія втратила сотні мільйонів гривень.

Зараз Укртелеком працює над  масштабною модернізацією компанії, у майбутні три роки планується встановити так звані «активні шафи», які повністю замінять використання кабелю з цінного металу, що також є вирішенням поставленої проблеми.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...