App Store Google Play

Партія Загіда Краснова приховує свої статки і майно

17.10.2016 14:40
Партія Загіда Краснова приховує свої статки і майно

У жовтні минулого року Верховна Рада прийняла закон про протидію політичній корупції. Тож всі політичні партії України повинні звітувати про власне фінансування, вони зобов'язані надавати щоквартальні звіти про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру в Національне агентство з питань запобігання корупції. 

Цього літа партії подали свої перші звіти в Національне агентство (за I - II квартали 2016 року). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Zabeba.li.

З політичних партій, представлених у Дніпровській міській та обласній радах, проігнорувала вимогу закону лише одна партія - партія Загіда Краснова «Громадська сила». «Громадська сила" не подала звіти ні за I, ні за II квартали 2016 року.

За приховування майна і доходів, керівник партії «Громадська сила» має бути притягнутий до адміністративної відповідальності. Статтею 212-21 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення термінів надання звіту політичної партії в Національне агентство передбачений штраф в розмірі від 5100 до 6800 грн. З огляду на те, що «Громадська сила» не подала два звіти, на голову партії повинен бути накладений штраф у розмірі від 10200 до 13600 грн.

Особи Національного агентства, уповноважені скласти протокол про адміністративне правопорушення відносно керівника партії «Громадська сила» до сих пір з власної ініціативи цього не зробили, тож громада звернулася до них з таким проханням.

zayava_na_sajt

Але самому Загіду Краснову притягнення до адміністративної відповідальності точно не загрожує. Краснов не є головою партії «Громадська сила».

rukovodstvo_gromads_ka_sila

Він навіть не входить в її керівні органи. Хоча сім'я Загіда в них представлена. До складу керівництва «Громадської сили» входить дружина Краснова Ельвіра і його 22-річна дочка Діана.

zhena_i_doch__krasnova

Головою ж партії числиться колишній підручний сепаратиста Олега Царьова - Олексій Пермяков. Наразі він обіймає посаду голови Амур-Нижньодніпровської районної ради Дніпра.

Таким чином, за приховування майна і доходів партії «Громадська сила» платити штраф буде не Загід Краснов, а голова АНД районної ради Олексій Пермяков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...