App Store Google Play

Незабаром на Привокзальній площі з'являться траволатори та рідкокристалічні екрани

17.10.2016 15:00
Незабаром на Привокзальній площі з'являться траволатори та рідкокристалічні екрани

Сьогодні, 17 жовтня, на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко презентував проект реконструкції Привокзальної площі, який найближчим часом буде представлений на Містобудівній раді. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

"Парковку, що знаходилася перед фасадом вокзалу, розмістимо по бокам, а кількість парко-місць залишиться такою ж. В проекті реконструкції - траволатори – це горизонтальні ескалатори, що везтимуть містян з площі Вокзальної до проспекту Яворницького", - розповів Михайло Лисенко. 

У метрополітені передбачені ліфти, що забезпечать зручне переміщення дніпрян. Зверху площадка буде крита, а збоку зроблена зі скла.  Також зроблять платну парковку для громадського транспорту. А в центрі сконструюють фонтан, якому містяни вже дали назву - "Саурон".

"На площі не буде МАФів, а замість Білбордів встановимо рідкокристалічні дісплеї. Проїжджу частину робимо в чотири полоси. Кінцева зупинка першого трамваю буде на проспекті Яворницького. Асфальту не буде, прокладемо бруківку", - наголосив заступник очільника міста.

До 1го листопада 2017 року завершиться будівництво. Попередня ціна - приблизно 2 млн. грн., обраний проект реконструкції належить компанії «Дольник».

Тож фінальний проект значно відрізняється від пропозиції, що активно обговорюється з ініціативи радника міського голови Дніпра Юрія Лозовенка. Врешті, до остаточного проекту внесли план велосипедних доріжок Лозовенка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...