App Store Google Play

У Дніпрі судитимуть "алкогольну мафію", яка виробляла контрафактну горілку тоннами

15.10.2016 15:00
У Дніпрі судитимуть "алкогольну мафію", яка виробляла контрафактну горілку тоннами

Шістьох членів злочинної організації, які виготовляли та збували контрафактні алкогольні напої, судитимуть на Дніпропетровщині. Про це повідомляє Дніпроград із посиланям на прес-службу прокуратури Дніпропетровської області.

Встановлено, що в 2015 році колишній працівник органів внутрішніх справ створив стійке ієрархічне об’єднання – злочинну організацію, метою діяльності якої стало одержання стабільного прибутку від незаконного виготовлення та збуту алкогольних напоїв, маркованих підробленими марками акцизного податку.

Колишній правоохоронець чітко розподілив обов’язки між учасниками вказаного злочинного об’єднання щодо пошуку джерел придбання підроблених «акцизок», спирту, тари, етикеток начебто підприємства-виробника горілчаної продукції. Також чоловік вживав необхідні заходи конспірації.

Тож зазначені «ділки» відкрили у м. Нікополі підпільний цех, обладнали його устаткуванням, що забезпечує масове виробництво алкогольної продукції, та залучили до роботи у ньому найманих працівників. Протягом однієї «робочої зміни» в підпільному цеху шляхом розведення спирту етилового з водою незаконно виготовлялося понад 1000 л горілки, яка розливалася у заздалегідь підготовлену тару з етикетками горілчаного бренду, та маркувалася підробленими марками акцизного податку, що надавало їй ознак товару народного вжитку.

Врешті фальсифікат реалізовувався на території Дніпропетровської області через мережі роздрібної торгівлі, а отриманий прибуток розподілявся між членами злочинного угруповання в залежності від ролі та «посади» кожного.

Тепер горе-торговців оковитою судитимуть за ч.1 ст.255, ч.4 ст.28, ч.1 ст.204, ч.4 ст.28, ч.2 ст.204, ч.3 ст.199 Карного Кодексу України. Санкціями вказаних статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...