App Store Google Play

ОДА віддала Мішалову-старшому 62 млн на реконструкцію відділення в перинатальному центрі

13.10.2016 10:40
ОДА віддала Мішалову-старшому 62 млн на реконструкцію відділення в перинатальному центрі

Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 21 вересня за результатами тендеру замовила ТОВ «Майстер-Буд» реконструкцію відділення КЗ «Дніпропетровський обласний перинатальний центр зі стаціонаром» за 62,00 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2017 р. мають реконструювати відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених по вул. Космічна, 17.

Виконають архітектурно-будівельні роботи, зовнішнє і внутрішнє оздоблення, встановлять ліфти й устаткування, влаштують витяжну шахту, інженерні мережі, мережі зв’язку, системи відеонагляду та контролю доступу, електрообладнання, освітлення, компресорну станцію та резервний генератор, благоустроять територію.

Пропозиція переможця на 6% дешевша за очікувану вартість закупівлі в 66,02 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Рубікон-Моноліт» із різницею в ціні 0,5%.

Бенефіціарами «Майстер-Буду» через ТОВ «Юніком Капітал» є Михайло Тульчинський, Лариса Флакс і Дмитро Мішалов. Син останнього В’ячеслав Мішалов є секретарем Дніпропетровської міськради і входить до фракції «Самопоміч».

Керує фірмою Ігор Патока, який у 2015 р. йшов у Дніпропетровську облраду від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Раніше спільний бізнес з Мішаловим мав екс-голова адміністрації президента Борис Ложкін, чиїм бізнес-партнером також був голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Засновниками «Рубікон-моноліту» є Григорій Козинський, Вано Майсурадзе і Станіслав Маланчук. Із 2004 р. засновником також був Роман Бенко.

Козинський виконував будівельні проекти на замовлення одного з лідерів групи «Приват» Геннадія Боголюбова, наприклад, будівництво єврейського центру «Менора» у Дніпрі.

Бенко очолює відділ контролю та державного нагляду Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...