App Store Google Play

На Дніпропетровщині майже 3 тисячі бійців АТО вже отримали землю

13.10.2016 12:20
На Дніпропетровщині майже 3 тисячі бійців АТО вже отримали землю

На Дніпропетровщині продовжують видавати землю учасникам АТО. Отримали ділянки вже близько 3 тисяч бійців. Ще понад 5 тисяч – оформлюють необхідні документи. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У Дніпропетровській області із заявами на отримання землі звернулися понад 8 тисяч учасників АТО.

На сьогодні близько 3 тисяч військових уже отримали земельні ділянки. Це майже 5 тисяч гектарів для сільськогосподарських робіт та садівництва. Ще понад 5 тисяч бійців оформлюють документи.

«Дніпропетровська ОДА допомагає бійцям АТО оформлювати землю. Для цього спростили копітку процедуру і відкрили «Єдине вікно». Кожен демобілізований, який звертається за отриманням землі, може підібрати необхідну ділянку за допомогою атласу. Земельні ділянки в містах та районах регіону вже отримали майже 3 тисячі АТОшників, ще понад 5 тисяч – у процесі оформлення документів», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Оформити землю без зайвого клопоту учасники АТО можуть у «Єдиному вікні». Тут приймають документи, консультують та допомагають отримати наділи.

Аби вибрати та оглянути землю, нікуди не доведеться їхати. У «Єдиному вікні» можна скористатися атласом вільних земель. У двох томах – детальна інформація про вільні сільськогосподарські ділянки, їхні основні характеристики та місце розташування.

Атлас є в Центрі допомоги бійцям АТО при ОДА та у 22 його філіях, а також в усіх підрозділах держгеокадастру.

Бійці АТО можуть подати документи на оформлення землі за адресою: Дніпро, вул. Старокозацька (колишня вул. Комсомольська), 52, 2-й поверх, каб. 214. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення учасника бойових дій, по можливості – довідку про безпосередню участь в АТО. Оформлення проектної документації безкоштовне.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...