App Store Google Play

Додаток «Моя поліція»: як працює і де скачати

13.10.2016 18:00
Додаток «Моя поліція»: як працює і де скачати

Викликати поліцію в один клік і оцінити в режимі онлайн будь-якого патрульного. У Дніпрі розробили і вже запустили в безкоштовне користування додаток для смартфонів «Моя поліція». Додаток доступний для користувачів iOS і Android пристроїв. Де скачати і як користуватися, розповіли в департаменті взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської ОДА.

Можливостей у додатка багато: екстрений виклик поліції (кнопка SOS), пам'ятка про те, як треба спілкуватися з поліцейськими, можливість оцінити роботу конкретного поліцейського, карта відділень поліції і медпунктів, а також розділ новин.

Завантажити додаток для iOS можна тут, для Android - тут.

Після того, як ви встановите додаток на свій гаджет, потрібно пройти реєстрацію. Введіть вашу електронну пошту, ім'я та прізвище, домашню адресу, мобільний телефон і придумайте пароль. Реєстрація буде завершена після того, як ви перейдете за посиланням, яке прийде на ваш e-mail.

«Це унікальний проект в масштабах країни і Європи, але розроблений і запущений він саме в Дніпрі. Завжди під рукою в мобільному телефоні "інструкція: як поводити себе з поліцейськими". Вона істотно допомагає і громадянам, і поліцейським залишатися в рамках законності і посадових інструкцій. Добре зарекомендував себе громадський моніторинг патрульних - оцінка їх роботи через додаток. Це привносить довіру від людей, дисциплінує патрульних, дає можливість виявляти кращих з кращих і розбиратися з тими, хто отримує негативну оцінку», - сказав начальник патрульної поліції Дніпра Володимир Богоніс.

Як повідомив один з розробників і власник додатка Дмитро Подворчанський, на даний робота над удосконаленням додатка триває.

«Зараз допрацьовуємо функцію відправлення поліцейським фото і відео з місця події, а також збираємо побажання і відгуки від користувачів», - зазначив Дмитро Подворчанський.

На сьогодні програму «Моя поліція» встановили вже близько 2,5 тисяч мешканців області.

«Проект - соціальний і волонтерський, тому без реклами, ще, на жаль, не отримав належного поширення. На даний момент його завантажили близько 2,5 тисяч користувачів», - додав Володимир Богоніс.

У найближчі місяці розробники планують запустити додаток і в інших містах і областях України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...