App Store Google Play

14 жовтня відбудеться презентація роману «Незаземлені» Ірени Коваль

13.10.2016 19:00
14 жовтня відбудеться презентація роману «Незаземлені» Ірени Коваль

13 жовтня на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Мост» американська письменниця українського походження Ірена Коваль розповіла про презентацію своєї нової книги «Незаземлені». Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

Письменниця Ірена Коваль - літературознавець, драматург, її п’єси в багатьох номінаціях отримували премію «Київська пектораль». Авторка пише англійською мовою, але деякі з них вже перекладені українською: «Лев і левиця», «Маринований аристократ», «Дві п’єси» (2002р).

«За літературною казкою «Балерина без пуантів» у США хореограф Орландо Паган почав роботу над схемою балету, а у виставі «Лев і левиця» в Києві грали народні артисти, актори Національного театру імені Івана Франка Богдан Ступка та Поліна Лазова», - повідомила прес-секретар Валентина Грицук.

У романі «Незаземлені» розкриваються образи сестри та брата, яких розкидало в часи протистояння сталінської та гітлерівської тоталітарних систем не тільки по різні боки планети, а й між соціалістичним та капіталістичним світами.

Фабула роману полягає в тому , що в 1961 році Орест та Ірена, йому 26 років, а їй 22, вперше зустрічаються в Москві та місяць проводять в туристичній подорожі Україною разом з групою американців. Він - залишений на бабусю немовлям батьками, котрі втікали в часи Другої Світової Війни із Західної України від переслідувань енкаведистів та вона - народжена в таборі біженців в Німеччині. Під час взаємопізнання між молодими людьми розвивається несподівана чуттєвість. Яскрава метафора твору - незаземленість головних героїв. Адже як незаземлені електроприлади, люди XX століття ніби первісні - досі незахищені, відкриті перед небесними силами. Це люди незакорінені, вирвані з землі потужними політичними надстихіями.

«У романі немає чіткої межі між достовірними автобіографічними фактами та авторським домислом. В мене таке враження, ніби ця книга завжди була в мені, і от, нарешті, я трансформувала її на папір», - зазначила Ірена Коваль.

Тож завтра, 14 жовтня о 18.30, відбудеться презентація роману «Незаземлені» Ірени Коваль в книгарні «Є» за адресою: вул.Глінки 15.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...