App Store Google Play

У Дніпрі презентували символ Дня захисника України

12.10.2016 15:40
У Дніпрі презентували символ Дня захисника України

День Захисника України - це свято мужності й геройства, тож дуже важливо у такий день вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя за нашу незалежність і тих, хто сьогодні жертвує своїм життям за мир і спокій у нашій країні.

Сьгодні, 12 жовтня, у ДніпроОДА голова Всеукраїнської спілки воїнів АТО та радник губернатора Іван Начовний презентував символ Дня захисника України – патріотичну стрічку. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Іван Начовний розповів, що Україна вже має свій символ на День пам’яті та примирення, який відзначається 8 травня – це червоний мак. В цьому році ДніпрОДА вирішила закласти нову традицію та створити єдину емблему до Дня Захисника України.

«Національні кольори Батьківщини, прапор та герб України об'єднані в одному знаку. За допомогою шпильки його можна прикріпити на будь-який елемент одягу і цим самим показати свою причетність до даної події», - повідомив Іван Начовний.

Фахівець зазначив, що цей символ має свою історію, адже ще Січові стрільці носили щось подібне, звичайно емблема січовиків відрізняється від запропонованої, але традиція поєднання двох кольорів збереглася.

«Ми не претендуємо на якесь єдине бачення даної емблеми, просто хочемо запропонувати всій Україні ввести свій новий знак, який буде саме символом Днем захисника України», - вважає радник губернатор.

Іван Начовний наголосив, що до Дня захисника України причетні не тільки учасники бойових дій, а й волонтери, медики, та й всі люди, які роблять кроки для зміцнення нашої країни.

"Цей символ може зробити навіть дитина, це досить легко і не вимагає багато витрат. Потрібно всього лише взяти два синьо-жовтих кола, з'єднати і знизу прикріпити стрічку жовто-синього кольору", - розповів Начовний.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...