App Store Google Play

Сьома група бійців АТО завершила курси з програмування, - Валентин Резніченко

11.10.2016 13:40
Сьома група бійців АТО завершила курси з програмування, - Валентин Резніченко

Оформлювати дизайн інтер’єрів, ландшафту, меблів, робити 3D візуалізацію приладів, створювати об’ємні малюнки. Чергова група бійців АТО завершила вивчення програми 3D max. Організувала навчання Дніпропетровська ОДА.

2,5 місяці протягом 96 годин колишні бійці АТО вивчали основи програмування. Тепер вони вміють працювати в 3D max, створювати об’ємні зображення, моделювати дизайн інтер’єру, ландшафту.

Пов’язати своє життя зі сферою ІТ планує колишній металург та боєць АТО Федор Валюх. До початку війни на Сході він працював у Запоріжжі на одному з металургійних заводів. Ще тоді Федір хотів навчитися програмуванню.

«Я чудово розумів, потрібно йти в ІТ. За цим майбутнє», - розповідає Федір Валюх.

Коли ворог став зазіхати на незалежність країни, Федір пішов добровольцем на фронт. Захищав Дебальцеве, донецький аеропорт. Після демобілізації все ж таки вирішив освоїти тонкощі програмування.

«Планую далі працювати за цією спеціальністю. Можна знайти роботу в рекламному агентстві, створювати, наприклад, дизайн квартир, меблів, ландшафтів», - розповідає про плани на майбутнє Федір Валюх.

Він один з сьомої групи бійців АТО, що закінчили курси 3D моделювання від Дніпропетровської ОДА. Загалом нову професію на курсах з програмування вже здобули 156 демобілізованих. Продовжують навчання ще 97 колишніх військових.

«ІТ технології – це сьогодення та майбутнє. Дніпропетровщина активно рухається у цьому напрямку. ДніпроОДА переводить в онлайн адмінпослуги, державні закупівлі, створює онлайн карти доріг, мобільні додатки для звернень громадян. І це не повний перелік ІТ-проектів для мешканців регіону. Залучаємо до програмування і демобілізованих бійців АТО. Для них – це можливість знайти себе у мирному житті та зароби на життя. Для Дніпропетровщини – це нові креативні програмісти, дизайнери, розробники, які рухатимуть область вперед», - наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Набір на освітні курси для бійців АТО триває. Записатися можна в Центрі допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62. Курси безкоштовні. Аби подати заявку, при собі слід мати посвідчення учасника бойових дій та документ, який підтверджує безпосередню участь в АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...