App Store Google Play

Генерал Репешко дозволив олігарху Єрмолаєву підірвати село на Дніпрі

11.10.2016 21:00
Генерал Репешко дозволив олігарху Єрмолаєву підірвати село на Дніпрі

Вчора, 10 жовтня, в приміщенні ГУ Нацполіціі в Дніпропетровській області відбулася нарада під головуванням начальника обласного управління поліції Ігоря Репешка, на якій розглядалося питання про надання дозволу на транспортування 8 вантажівок вибухівки до кар'єру в селі Діброва з подальшим проведенням вибухових робіт.

У цьому селі, що знаходиться в Синельниківському районі на березі Дніпра, розташований Петровський кам'яний кар'єр агрофірми «Новатор», що належить одіозному дніпровському олігархові Вадиму Єрмолаєву. Підприємство Єрмолаєва за допомогою потужних вибухів видобуває в кар'єрі щебінь. Вибухи здійснюються буквально в 200 метрів від найближчого житла, і викликають скарги і обурення місцевих жителів - після кожного підриву хмари чорного пилу накривають село, а найближчі до кар'єру будинки вкриваються тріщинами.

Раніше кар'єр, на якому проведення вибухових робіт виявилося екологічно небезпечним, був закритий. Але три роки тому олігарх Єрмолаєв, який мав тісні зв'язки з «регіоналами», домігся відновлення його роботи.

Цього року Дібровська сільрада не дала агрофірмі «Новатор» дозволу на буро-вибухові роботи, але, незважаючи на це, в кар'єрі 24 травня все ж таки влаштували вибух, про який голова сільради негайно написав заяву до Синельниківської районної прокуратури та до Генеральної прокуратури. Було відкрито кримінальне провадження (через вибух 3-кілограмовий камінь прилетів в город одного з місцевих жителів), яке до цих пір не завершене.

І ось, за підсумками вчорашньої наради під керівництвом генерала поліції Ігоря Репешка, прийнято рішення дозволити підприємству олігарха Вадима Єрмолаєва завезення 8 (!) вантажівок з вибухівкою.

«Дніпроград» буде пильно стежити за розвитком подій в Діброва. Ми готуємо розлогу публікацію на тему варварського видобування щебеню на березі Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...