App Store Google Play

У Софіївці реконструювали водовід: ще близько п’яти тисяч селян отримали довгоочікувану воду

10.10.2016 11:40
У Софіївці реконструювали водовід: ще близько п’яти тисяч селян отримали довгоочікувану воду

У Софіївському районі після реконструкції відкрили водовід. Тепер мешканці Софіївки матимуть стабільне водопостачання, а селяни з сусіднього Петрового отримають воду, якої раніше ніколи не мали. Це вже 23-й водовід, відкритий на Дніпропетровщині протягом останніх двох років коштом обласного бюджету. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«У 2015-му коштом обласного бюджету збудували та реконструювали на Дніпропетровщині два десятки водоводів, цьогоріч – вже три, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Нині ведуться роботи ще на 18 водоводах регіону: 15 – будуємо, три – реконструюємо. Після їх відкриття воду отримають близько 100 тисяч людей, які раніше ніколи її не мали, або мали з перебоями».

На реконструкцію водоводу у Софіївці знадобилося менше року. У насосній станції встановили сучасне обладнання німецького виробництва. Воно автоматичне, працює у цілодобовому режимі і при цьому заощаджує кошти. Витрати на електроенергію скорочуються на 10-15 тисяч гривень на місяць.

«Реконструкція водоводу забезпечила стабільним водопостачанням близько трьох тисяч мешканців райцентру. Ще п’ять тисяч людей з сусіднього Петрового отримали воду, якої раніше ніколи не мали», – розповів Софіївський селищний голова Петро Сегедій.

Довгоочікуваній воді у кранах селяни радіють.

«Без води було дуже важко. Її завозили. Це обходилось нашій родині у 250 гривень на місяць. Для нас це дорого, ми економили кожну краплину. Тепер вода в домі – і не віриться. Ми дуже задоволені», – поділилася мешканка Петрового Людмила Коряцька.

На реконструкцію водоводу у Софіївці з державного та обласного бюджетів було виділено близько 19 мільйонів гривень.

Загалом у 2016-му з бюджету розвитку на водоводи виділено майже 390 мільйонів гривень. За ці кошти планують прокласти близько 380 кілометрів водоводів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...