App Store Google Play

200 бійців АТО, волонтерів та їхніх дітей змагалися в першій Всеукраїнській спартакіаді на Дніпропетровщині

10.10.2016 15:40
200 бійців АТО, волонтерів та їхніх дітей змагалися в першій Всеукраїнській спартакіаді на Дніпропетровщині

Швидше, вище, сильніше та найголовніше – дружніше. На Дніпропетровщині пройшла перша в Україні спартакіада серед бійців АТО, волонтерів та членів їхніх сімей. Близько 200 учасників зі всієї України приїхали до Дніпропетровської області позмагатися за першість.

Катя Пастушок приїхала з Києва на першу в Україні спартакіаду серед учасників АТО та волонтерів разом з мамою-волонтеркою. У столиці вони плетуть маскувальні сітки, допомагають бійцям в госпіталі, відправляють військовим одяг та їжу на передову.

«Жодних сумнівів не було. Мама запропонувала, і ми вирушили на змагання. Беру участь практично в усіх видах спорту, - розповідає Катя Пастушок. – Здоровий образ життя – це добре для людини».

Розпочала спартакіаду Катя з бігу на 300 метрів. І одразу зайняла перше місце.

«Думала, що бігти не важко, а виявилося, що складно. Втомилася, колінки гудять, - посміхається дівчинка. – Емоції чудові. Не очікувала, що все буде так круто».

Загалом у першій в Україні спартакіаді серед бійців АТО, волонтерів та членів їхніх сімей взяли участь близько 200 любителів спорту. Наймолодшому учаснику Михайлу Білоусу з Кам’янського 5 років, найстаршому Анатолію Левчуку із Дніпра - 62. Київ, Ужгород, Одеса, Харківщина та Дніпропетровщина демонстрували свої спортивні здібності, спілкувалися, ділилися емоціями та перемагали.

«Готуватися до такої спартакіади на Дніпропетровщині почали ще з початку року. ДніпроОДА разом з волонтерами провела не одне змагання: з міні-футболу, пляжного волейболу, настільного тенісу, плавання, боулінгу. Бійцям АТО, волонтерам – подобається. І найголовніше – такі змагання потрібні демобілізованим для спілкування, для пошуку себе, для повернення в мирне життя. Тому вирішили провести й масштабне свято спорту для всієї України – першу всеукраїнську спартакіаду», - наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Спартакіада проходила 2 дні. Змагалися в 11 видах спорту: шашки, шахи, настільний теніс, дартс, стрільба з пневматичного пістолета, бадмінтон, армреслінг, плавання, гирьовий спорт, біг та футбол.

Всім учасникам пропонували обрати для участі по 4 види спорту. Саме у чотирибор’ї підраховували бали та визначали переможців. Однак суворо нікого не обмежували. Хтось обирав лише 1 вид спорту, хтось вирішив випробувати себе у всіх 11 дисциплінах. Перемогли дружба, гарний настрій та мир.

Переможці у чотирибор’ї:

Дівчата: Марія та Софія Андрійчак
Жінки: Олександра Каладжиєва, Тетяна Скрипаченко, Ольга Харкіна, Яна Чумак
Хлопчики: Данил Матухно, Андрій Пайол
Чоловіки з обмеженими можливостями: Віталій Матухно, Богдан Кироченко
Чоловіки віком до 35 років - Павло Гайдюк, Юрій Застрижний, Юрій Дуда
Чоловіки віком 36-50 років – В’ячеслав Гнатко, Андрій Городецький, Зигфрід Функ, Дмитро Величко

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...