App Store Google Play

Вілкул лобіює на посаду ректора медакадемії в Дніпрі свою соратницю Гінзбург

08.10.2016 11:15
Вілкул лобіює на посаду ректора медакадемії в Дніпрі свою соратницю Гінзбург

Народний депутата Олександр Вілкул провів декілька зустрічей у Міністрестві охорони здоров’я, шукаючи політичної підтримки кандидатурі Валентини Гінзбург на посаду майбутнього ректора Медичної академії у Дніпрі. Про це Дніпрограду повідомило джерело в МОЗ.

Нагадаємо, після кількох гучних скандалів пов’язаних із колишнім заступником міністра Василишиним, нинішній ректор ДМА Георгій Дзяк втратив підтримку не лише трудового колективу (про неї не йдеться ще з часів, коли 70-річний професор віщував підлеглим найскоріше настання «руського миру» у 2014-му), а й самого міністерства. Тож до кінця року медики мають обрати собі нового ректора.

Хоча ректорів за новими вимогами обирають таємним голосуванням за участі як викладацького складу, так і студентства, фактор «рекомендації згори» поки ще грає доволі значну роль у волевиявленні. Принаймні, якщо незадовго до виборів до вишу – навіть успішного і самодостатнього – приїздить людина з міністерства і нагадує працівникам, що академія – установа бюджетна і від стосунків з Києвом «багато що залежатиме».

Саме таку людину посилено шукає в даний час представник Опозиційного блоку Вілкул. Не випадково його вибір зупинився на контрольованій фігурі, очільниці департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА часів, коли останньою керував сам Вілкул – Валентині Гінзбург.

Остання відома як ідеолог і впроваджувала на Дніпропетровщині, як у пілотному регіоні, так звану «медичну реформу» Януковича, внаслідок якої сотні тисяч людей втратили можливість отримати кваліфіковану допомогу, дитяча смертність збільшилася в рази, а кількадесят приміщень колишніх лікарень та амбулаторій перекочували до приватної власності, або ж були подаровані московському патріархату.

Нагадаємо, що це вже не перша спроба повернути скандальну екс-очільницю обласної медицини на бодай якусь керівну (тобто грошову) посаду. Півтора роки тому тоді ще зам міністра а нині підсудний Василишин намагався просунути гнучку функціонерку замість тодішнього голови департаменту охорони здоров’я ОДА Ігоря Македонського.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...