App Store Google Play

Як Борис Філатов гасив конверти

07.10.2016 15:40
Як Борис Філатов гасив конверти

Сьогодні, 7 жовтня, відбулося урочисте спецпогашення маркованого конверта з нагоди Всесвітнього дня пошти за участю міського голови Бориса Філатова, першого заступника голови облдержадміністрації Олега Кужмана та директора Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Ваграма Гуляна. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Пошта була і буде актуальним засобом комунікації людей. Ми раді привітати представників складного механізму з професійним святом. Хочу зазначити, що міська влада співпрацюватиме та сприятиме подальшому розвитку й модернізації Укрпошти», - наголосив Борис Філатов.

Поштамп ДД УДППЗ «Укрпошта» влаштував святкову зустріч у патріотично вбраній залі. Почесні гості під оплески містян погасили художній конверт, після чого завітали до музею пошти.

Після заходу всі бажаючі змогли придбати конверти, листівки, марки та поставити пам’ятний календарний штемпель. Гості писали слова привітання, або побажання – миру, добра, і надсилали рідним, близьким, партнерам в Україні та закордон. Такі листи мають історичну цінність та вже незабаром їх доставлять до адресатів.

Уже багато років Укрпошта забезпечує громадян якісним поштовим зв’язком, тим самим виконує важливу соціальну функцію для держави. Аждже там, де немає мобільного зв’язку, Інтернету телебачення та інших засобів комунікації, є поштова скринька. Національний оператор доставляє людям пошту, пенсії та періодичні видання навіть у найвіддаленіші куточки України. 

Міський голова нагородив кращих з кращих поштарів медалями та та дипломами. А сам Борис Філатов отримав від Укрпошти іменну марку, про що пізніше написав у Facebook:

«Жартома, звичайно, але абсолютно справжню. Обожнюю пошту. Пошта — це завжди емоції, надія, очікування, бажання заглянути в запечатаний конверт».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...