App Store Google Play

Вчительку фізкультури, яка побила школяра в Дніпрі, звільняють

07.10.2016 16:20
Вчительку фізкультури, яка побила школяра в Дніпрі, звільняють

Вчительку фізкульутри, яка побила семикласника звільнять, директору школи і класному керівнику зробили догану. Про це Дніпроград дізнався з прес-конференції у медіа-центрі "Мост-Дніпро".

Начальник відділу навчальної роботи Управління освіти Департаменту гуманітарної політики міської ради Світлана Клявченко повідомила, що після резонансної події було проведено відразу 2 комісії. За їх результатами прийняли рішення звільнити викладача.

В ході розслідування також з'ясувалося, що це не перший випадок побиття дітей, які здійснювала ця вчителька. 20 вересня подібне трапилося з учнем того ж класу. Однак той випадок "зам'яли" між учителем, дитиною і класним керівником. За приховування події і порушення посадових обов'язків догану зробили і класної керівниці Головятінской Аллі Іванівні.

Дисциплінарне покарання у вигляді догани отримала і директор школи Стеблина Тамара Володимирівна, так як саме на ній лежить обов'язок контролювати своїх підлеглих.

Зараз вчителька фізкультури Катерина Курилех знаходиться в медичному закладі, тому звільнити її можуть тільки по закінченню лікарняного. Світлана Клявченко розповіла, що викладача, імовірно, звільнять за статтею 41 Трудового кодексу, однак з упевненістю стверджувати вона поки не може.

Тож, чи звільнять вчительку за стеттею, чи піде вона за власним бажанням, а потім влаштується в іншому або цьому ж закладі, досі залишається невідомим.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...