App Store Google Play

Слідчий хоче закрити справу по розкраданню майна обласної птахофабрики, якою керував «порошенківець»

07.10.2016 13:00
Слідчий хоче закрити справу по розкраданню майна обласної птахофабрики, якою керував «порошенківець»

Суд зобов’язав слідчого Криничанського відділу поліції у Дніпродзержинському районі провести слідчі дії по справі про розкрадання майна обласного комунального підприємства «Птахорадгосп «Український» і доведення його до банкрутства, яка безрезультатно тягнеться ще з 2013 року. Про це свідчить ухвала Криничанського райсуду від 28 вересня.

Слідчий протягом місяця має встановити, яким чином при банкрутстві птахофабрики в офіційних документах зникли 14 об’єктів, серед яких сад, пасіка, комбайн, 100 т металевого обладнання та інше. Також він має з’ясувати, за яких умов були продані 130 свиней підприємства, і встановити обставини крадіжки будматеріалів з території птахофабрики.

Крім того, суд зобов’язав слідчого встановити, чи могли жителі довколишніх селищ демонтувати 5 км залізобетонних плит дороги, якщо це можливо лише з допомогою важкої будівельної техніки протягом тривалого часу.

Також має бути з’ясовано, чому екс-директор птахорадгоспу розпродував і списував майно без участі ради кредиторів; за яких підстав він отримав кредит в банку, який на потреби підприємства так і не був використаний. Суд постановив встановити, яке майно і за яку вартість придбав екс-директор та його родина, оскільки вони купили 40% об’єктів птахофабрики за ціною брухту.

За даними одного з потерпілих, загалом було розпродано майна на 25 млн грн.

8 вересня цього року слідчий закрив провадження по цій справі. Однак ухвалою суду це рішення було скасоване.

Ліквідація ОКП «Птахорадгосп «Український», який підпорядковувався Дніпропетровській облраді, почалася у 2007 році і була завершена у 2014-му. Директором підприємства з 2001 року був Анатолій Драгота, який у 2015 році був обраний депутатом Криничанської райради від Блоку Петра Порошенка.

У 2005 році Драгота заснував ТОВ «Гуляйпілля», яке зареєстроване у Гуляйполі на вул. Центральній, 1. Тут же знаходилося ОКП «Птахорадгосп «Український».

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...