App Store Google Play

Слідчий хоче закрити справу по розкраданню майна обласної птахофабрики, якою керував «порошенківець»

07.10.2016 13:00
Слідчий хоче закрити справу по розкраданню майна обласної птахофабрики, якою керував «порошенківець»

Суд зобов’язав слідчого Криничанського відділу поліції у Дніпродзержинському районі провести слідчі дії по справі про розкрадання майна обласного комунального підприємства «Птахорадгосп «Український» і доведення його до банкрутства, яка безрезультатно тягнеться ще з 2013 року. Про це свідчить ухвала Криничанського райсуду від 28 вересня.

Слідчий протягом місяця має встановити, яким чином при банкрутстві птахофабрики в офіційних документах зникли 14 об’єктів, серед яких сад, пасіка, комбайн, 100 т металевого обладнання та інше. Також він має з’ясувати, за яких умов були продані 130 свиней підприємства, і встановити обставини крадіжки будматеріалів з території птахофабрики.

Крім того, суд зобов’язав слідчого встановити, чи могли жителі довколишніх селищ демонтувати 5 км залізобетонних плит дороги, якщо це можливо лише з допомогою важкої будівельної техніки протягом тривалого часу.

Також має бути з’ясовано, чому екс-директор птахорадгоспу розпродував і списував майно без участі ради кредиторів; за яких підстав він отримав кредит в банку, який на потреби підприємства так і не був використаний. Суд постановив встановити, яке майно і за яку вартість придбав екс-директор та його родина, оскільки вони купили 40% об’єктів птахофабрики за ціною брухту.

За даними одного з потерпілих, загалом було розпродано майна на 25 млн грн.

8 вересня цього року слідчий закрив провадження по цій справі. Однак ухвалою суду це рішення було скасоване.

Ліквідація ОКП «Птахорадгосп «Український», який підпорядковувався Дніпропетровській облраді, почалася у 2007 році і була завершена у 2014-му. Директором підприємства з 2001 року був Анатолій Драгота, який у 2015 році був обраний депутатом Криничанської райради від Блоку Петра Порошенка.

У 2005 році Драгота заснував ТОВ «Гуляйпілля», яке зареєстроване у Гуляйполі на вул. Центральній, 1. Тут же знаходилося ОКП «Птахорадгосп «Український».

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...