App Store Google Play

Ветерана АТО з Дніпра намагалися вбити у Харкові пострілом у потилицю

06.10.2016 20:30
Ветерана АТО з Дніпра намагалися вбити у Харкові пострілом у потилицю

Стало відомо ім'я курсанта НТУ "ХПІ", якому вчора ввечері вистрілили в потилицю на вулиці Полтавський шлях у Харкові. Постраждалим виявився 24-річний мешканець Дніпра молодший сержант Євген Суховєєв. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на  NewsRoom.

Хлопець - командир групи першого курсу напряму підготовки "Інженерна механіка". Суховєєв проходив строкову службу, а після - службу за контрактом в 25 окремій повітряно-десантній бригаді. Євген брав участь в АТО, а в 2016 році вступив на факультет військової підготовки в ХТУ "ХПІ".

У вузі розповіли, що в курсанта вистрілили з пістолета, гумова куля з металевим наконечником потрапила в голову - в потилицю. Уже відомо, що нападник їхав за курсантом на велосипеді.

Сьогодні вранці хлопець прийшов в себе, зараз знаходиться в реанімації невідкладної допомоги і, швидше за все, найближчим часом буде переведений в госпіталь.

Харківські медики поки що не діставали кулю з черепа курсанта. Про це розповів завідувач хірургічним відділенням лікарні швидкої невідкладної допомоги Анатолій Бересток.

"Куля пройшла від лівої потиличної частини, навскоси через мозок і застрягла в правій скроневій кістці. На роботу мозку вона не вплинула. Поки вона не загрожує життю, вирішується питання про необхідність її видалення. В цілому стан потерпілого оцінюється як важкий, він перебуває в медикаментозному сні", - розповів лікар.

Відзначимо, що 17 вересня цього року Євген одружився.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...