App Store Google Play

Проблему водопостачання Верхньодньодніпровського району буде вирішено

06.10.2016 13:20
Проблему водопостачання Верхньодньодніпровського району буде вирішено

Верхньодніпровський район відвідав народний депутат України Андрій Денисенко. Мета візиту ознайомлення з проблемами водопостачання у районі.

Разом з головою районної ради Артемом Кравченко  та депутатом обласної ради Геннадієм Войтовим було проведено робочу нараду з питання водопостачання району якісною питною водою, що може надаватись району підприємством КП ДОР «Аульський водовід».

Голова Верхньодніпровськоі районної ради Артем Кравченко та в.о. директора КП ДОР «Аульський водовід» Віктор Страшко презентували присутнім на нараді проект щодо забезпечення питною водою населення Верхньодніпровського району.

На сьогоднішній день у районі склалася катастрофічна ситуація з забезпеченням мешканців питною водою по причині незадовільного технічного стану існуючих водогонів.

Оскільки найбільшими населеними пунктами району є міста Верхньодніпровськ та Верхівцево, селища Новомиколаївка та Дніпровське, то саме вони потребують прийняття кардинальних заходів щодо забезпечення якісною питною водою.

У 2016 році було ініційовано проведення ряду нарад з представниками територіальних громад Верхньодніпровщини, райдержадміністрації, КП ДОР “Агульський водовід”, обласної ради.

Зокрема, було проведено технічну нараду з питань вибору способу забезпечення питною водою вищевказаних громад Верхньодніпровщини, на якій дійшли згоди щодо готовності КП ДОР “Аульський водовід” надавати постійно необхідні об’єми питної води та звернутися до департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації щодо виділення коштів на реалізацію і впровадження проекту прокладання нових водогонів до населених пунктів Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Новомиколаївка, Дніпровське від КП ДОР «Аульський водовід», тим самим вирішивши проблему з забезпеченням якісною питною водою 39000 мешканців Верхньодніпровського району.

Народний депутат Андрій Денисенко представлятиме даний проект на рівні області та Верховної ради України.

По завершенню наради він дав чіткі доручення щодо реалізації проекту і завірив, що й надалі надаватиме районній раді всебічну допомогу щодо реалізації проекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...