App Store Google Play

Філатов закликав міністра інфраструктури посприяти запровадженню системи електронних квитків

06.10.2016 17:40
Філатов закликав міністра інфраструктури посприяти запровадженню системи електронних квитків

Міський голова Дніпра Борис Філатов 6 жовтня вручив міністру інфраструктури Володимиру Омеляну звернення щодо сприяння запровадженню електронних квитків в муніципальному транспорті. Відповідний лист підписали 11 мерів міст з різних регіонів України.

За словами голови Дніпровської міської ради, для запровадження системи електронного квитка Верховна Рада повинна ухвалити два законопроекти, які зареєстровані в парламенті. Йдеться про проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо впровадження автоматизованої системи оплати проїзду в міському пасажирському транспорті» № 4121 та «Про внесення змін до деяких законів України щодо тарифоутворення у сфері міського електричного та автомобільного транспорту» № 4669 відповідно.

«Що швидше будуть ухвалені ці законопроекти, то швидше життя територіальних громад стане комфортнішим, сучаснішим і зручнішим», – заявив Борис Філатов під час прес-конференції.

За його словами, запровадження електронного квитка стане дуже важливим механізмом для прозорого формування ціноутворення на проїзд в муніципальному транспорті. Окрім того, нововведення дозволить належним чином регулювати фінансування пільгових поїздок, яке, відповідно до законодавства щодо децентралізації, тепер забезпечується за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Мер Дніпра зазначив, що функцію електронного квитка може виконувати і картка містянина, за допомогою якої пасажири зможуть оплачувати не лише проїзд в транспорті, а й інші сервіси. Ініціативу запровадження електронного квитка в Україні, крім Дніпра, підтримали місцеві громади Вінниці, Львова, Черкас, Луцька, Миколаєва, Херсона, Кам'янця-Подільського, Тернополя, Івано-Франківська та Житомира.

Звернення із закликом сприяти ухваленню законопроектів, необхідних для впровадження електронного квитка в громадському транспорті, також буде передане голові ВРУ Андрієві Парубію та прем'єр-міністру Володимиру Гройсману.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...