App Store Google Play

Автопідприємства Дніпра готові поборотися за ринок пасажирських перевезень Кам'янського

06.10.2016 09:40
Автопідприємства Дніпра готові поборотися за ринок пасажирських перевезень Кам'янського

5 жовтня в Кам'янському був підписаний Меморандум про співпрацю між міською радою та двома великими транспортними підприємствами, які здійснюють пасажирські перевезення в Дніпрі та інших містах області.

Договір підписали перший заступник міського голови Олександр Плахотнік, директори ТДВ «Автопромінь» Дмитро Кубрак та «АТП 11205» Тарас Жуков. Документ підтверджує намір сторін щодо подальшої співпраці, а також те, що фірми будуть брати участь у конкурсі та на законних підставах боротися за право працювати в нашому місті.

За словами Олександра Плахотніка, основна мета цього Меморандуму – поліпшення якості пасажирських перевезень, оптимізація цінової політики та вдосконалення транспортної системи в місті шляхом залучення великих транспортних компаній і створення здорової ринкової конкуренції.

У ході робочої зустрічі керівники компаній розповіли про свої підприємства та поділилися планами на майбутнє щодо роботи в нашому місті.

«Компанія «Автопромінь» – одна з найстаріших у Дніпрі. У нас 220 одиниць рухомого складу, близько 400 працівників. Ми обслуговуємо маршрути міста Дніпро, приміські та міжміські напрями. Більша частина нашого парку – це німецькі «Мерседеси». Вони теплі, м'які та комфортні для пасажирів, а за рахунок великої місткості ціна проїзду в нас трохи нижча. У вашому місті в нас існує своя база з необхідним обладнанням та кваліфікованим персоналом. Також нас дуже тішить той факт, що у вас сьогодні капітально ремонтуються дороги і розвивається інфраструктура», – повідомив Дмитро Кубрак.

Розповідаючи про «АТП 11205», його директор Тарас Жуков зазначив, що компанія працює на ринку пасажирських перевезень більше 20-ти років. Автомобільний парк підприємства складають 300 одиниць техніки («Еталон», «Богдан», «Атаман»), працюють 525 співробітників.

«На сьогоднішній день ми успішно працюємо в Дніпрі та передмісті. Крім того, у нас є більше 100 маршрутів у місті Кривий Ріг. Ми даємо водіям робочі місця, наповнюємо місцеві бюджети і виконуємо якісні та безпечні перевезення», – зазначив Тарас Жуков.

«Найбільшим стимулом для поліпшення якості транспортних послуг стане конкурентна боротьба за пасажирів. Чим більшою буде конкуренція, тим кращим стане обслуговування наших мешканців. Я маю на увазі і комфортабельність автобусів, і дотримання графіків руху, і, звичайно, культуру водіїв. Зрештою, жителі від цього тільки виграють», – наголосив Олександр Плахотнік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...