App Store Google Play

Автопідприємства Дніпра готові поборотися за ринок пасажирських перевезень Кам'янського

06.10.2016 09:40
Автопідприємства Дніпра готові поборотися за ринок пасажирських перевезень Кам'янського

5 жовтня в Кам'янському був підписаний Меморандум про співпрацю між міською радою та двома великими транспортними підприємствами, які здійснюють пасажирські перевезення в Дніпрі та інших містах області.

Договір підписали перший заступник міського голови Олександр Плахотнік, директори ТДВ «Автопромінь» Дмитро Кубрак та «АТП 11205» Тарас Жуков. Документ підтверджує намір сторін щодо подальшої співпраці, а також те, що фірми будуть брати участь у конкурсі та на законних підставах боротися за право працювати в нашому місті.

За словами Олександра Плахотніка, основна мета цього Меморандуму – поліпшення якості пасажирських перевезень, оптимізація цінової політики та вдосконалення транспортної системи в місті шляхом залучення великих транспортних компаній і створення здорової ринкової конкуренції.

У ході робочої зустрічі керівники компаній розповіли про свої підприємства та поділилися планами на майбутнє щодо роботи в нашому місті.

«Компанія «Автопромінь» – одна з найстаріших у Дніпрі. У нас 220 одиниць рухомого складу, близько 400 працівників. Ми обслуговуємо маршрути міста Дніпро, приміські та міжміські напрями. Більша частина нашого парку – це німецькі «Мерседеси». Вони теплі, м'які та комфортні для пасажирів, а за рахунок великої місткості ціна проїзду в нас трохи нижча. У вашому місті в нас існує своя база з необхідним обладнанням та кваліфікованим персоналом. Також нас дуже тішить той факт, що у вас сьогодні капітально ремонтуються дороги і розвивається інфраструктура», – повідомив Дмитро Кубрак.

Розповідаючи про «АТП 11205», його директор Тарас Жуков зазначив, що компанія працює на ринку пасажирських перевезень більше 20-ти років. Автомобільний парк підприємства складають 300 одиниць техніки («Еталон», «Богдан», «Атаман»), працюють 525 співробітників.

«На сьогоднішній день ми успішно працюємо в Дніпрі та передмісті. Крім того, у нас є більше 100 маршрутів у місті Кривий Ріг. Ми даємо водіям робочі місця, наповнюємо місцеві бюджети і виконуємо якісні та безпечні перевезення», – зазначив Тарас Жуков.

«Найбільшим стимулом для поліпшення якості транспортних послуг стане конкурентна боротьба за пасажирів. Чим більшою буде конкуренція, тим кращим стане обслуговування наших мешканців. Я маю на увазі і комфортабельність автобусів, і дотримання графіків руху, і, звичайно, культуру водіїв. Зрештою, жителі від цього тільки виграють», – наголосив Олександр Плахотнік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...