App Store Google Play

Голосування за бюджет, комунальні тарифи та судова реформа, - експерти назвали ключові політичні тенденції жовтня

05.10.2016 14:20
Голосування за бюджет, комунальні тарифи та судова реформа, - експерти назвали ключові політичні тенденції жовтня

Такий прогноз стосовно індексу політичної активності озвучив директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

«На нашу думку, одним з головних подій в жовтні буде бюджетний процес, навколо нього дуже серйозно вестиметься боротьба політичних опонентів... за великим рахунком, жовтень може стати місяцем, який покаже, наскільки будуть реальними шанси тієї більшості, яка заявлено, проголосувати за цей бюджет», - сказав Бала.

На прес-конференції в агентстві УНІАН він заявив, що тенденцією жовтня буде також протистояння між НАБУ та ГПУ: «Боротьба проти корупції буде елементом боротьби між двома правоохоронними структурами, оскільки генеральному прокурору важливо позиціонувати себе, як головного борця із корупцією».

Заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький оприлюднив ТОП-20 українських політиків, які впливатимуть на політичну ситуацію протягом місяця. Традиційно її очолюють керівники трьох гілок української влади: президент, прем‘єр та спікер парламенту.

Спекулювати та сваритися політичні опоненти будуть і з приводу комунальних платежів і ціни на газ. Опалювальний сезон уже зовсім близько, питання для українців - дуже актуальне, зазначив експерт.

Також в ТОП-20 потрапляють міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, генеральний прокурор Юрій Луценко, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов. Свої позиції втратив губернатор Одещини та за сумісництвом - гастролерний борець з корупцією Міхеїл Саакашвілі. Тури по країні завершилися, а далі слів справа не пішла.

В топі й екс-керівник СБУ Валентин Наливайченко, який активно фігурує в ЗМІ не лише як експерт у питаннях, пов'язаних з нацбезпекою та діяльністю структури, яку очолював. З кінця весни він перейшов у площину політичну, очоливши Рух "Справедливість". Наразі він активно розбудовує партію та наполегливо вимагає від Луценка відкривати кримінальні провадження по фактам, які має та передав до ГПУ.

Тож, резюмують експерти, вже до кінця осені конфігурація на політичній арені України може суттєво змінитися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...