App Store Google Play

Чужих дітей не буває: для дітей Дніпра відбулася благодійна екскурсія Хортицею

05.10.2016 14:00
Чужих дітей не буває: для дітей Дніпра відбулася благодійна екскурсія Хортицею

Днями депутати, громадські діячі, представники поліції організували благодійну екскурсію для підлітків, які з різних причин потрапили в складну життєву ситуацію.

Підлітки відвідали острів Хортиця, що у Запоріжжі. Подорож до колиски запорізького козацтва на Дніпрі – це не лише нові та яскраві враження, а й чудовий приклад патріотичного виховання нового покоління українців.

«Враховуючи свій досвід в роботі з такими дітьми, ми розуміємо, що саме система патріотичного виховання дає дуже позитивні результати. Діти починають змінюватися на очах. У них виникає бажання вчитися, розвиватися, і просто радіти життю!», - розповів  старший інспектор Новокодацького відділу поліції зі справ дітей.

Підлітки з задоволенням слухали розповідь про історію і культуру України, милувалися краєвидами.

«Чужих дітей не буває - це не просто слова, це заклик до всього суспільства об'єднати свої зусилля заради наших дітей. Перш за все - стати їх друзями. Допомогти їм адаптуватися в соціумі та направити їх енергію в правильне русло», – наголосила Надія Святун, помічник-консультант на громадських засадах народного депутата Андрія Денисенка.

Активну участь в цій подорожі взяли і працівники КП «Муніципальна поліція». Поліцейські з задоволенням спілкувалися з підлітками, розповідали історії зі свого життя, давали прості життєві поради. Вони також закликали своїх юних друзів старанно вчитися, щоб згодом приєднатися до дружньої і сильної команди муніципальної поліції.

«Аби дитина росла доброю, вона має бути щасливою. І кому, як не нам, дорослим людям, це під силу зробити. І саме від наших дій залежить яке майбутнє буде у цих дітей», - зазначила депутат Шевченківської районної у місті Дніпро ради  Катерина Гопайца.

Після цікавої екскурсії дітей пригостили смачною їжею та солодощами. Веселий настрій, гарні враження і дружня атмосфера – з такими відчуттями хлопці та дівчата поверталися до дому. На згадку про яскраві вихідні підліткам подарували традиційні українські сувеніри.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...