App Store Google Play

Чужих дітей не буває: для дітей Дніпра відбулася благодійна екскурсія Хортицею

05.10.2016 14:00
Чужих дітей не буває: для дітей Дніпра відбулася благодійна екскурсія Хортицею

Днями депутати, громадські діячі, представники поліції організували благодійну екскурсію для підлітків, які з різних причин потрапили в складну життєву ситуацію.

Підлітки відвідали острів Хортиця, що у Запоріжжі. Подорож до колиски запорізького козацтва на Дніпрі – це не лише нові та яскраві враження, а й чудовий приклад патріотичного виховання нового покоління українців.

«Враховуючи свій досвід в роботі з такими дітьми, ми розуміємо, що саме система патріотичного виховання дає дуже позитивні результати. Діти починають змінюватися на очах. У них виникає бажання вчитися, розвиватися, і просто радіти життю!», - розповів  старший інспектор Новокодацького відділу поліції зі справ дітей.

Підлітки з задоволенням слухали розповідь про історію і культуру України, милувалися краєвидами.

«Чужих дітей не буває - це не просто слова, це заклик до всього суспільства об'єднати свої зусилля заради наших дітей. Перш за все - стати їх друзями. Допомогти їм адаптуватися в соціумі та направити їх енергію в правильне русло», – наголосила Надія Святун, помічник-консультант на громадських засадах народного депутата Андрія Денисенка.

Активну участь в цій подорожі взяли і працівники КП «Муніципальна поліція». Поліцейські з задоволенням спілкувалися з підлітками, розповідали історії зі свого життя, давали прості життєві поради. Вони також закликали своїх юних друзів старанно вчитися, щоб згодом приєднатися до дружньої і сильної команди муніципальної поліції.

«Аби дитина росла доброю, вона має бути щасливою. І кому, як не нам, дорослим людям, це під силу зробити. І саме від наших дій залежить яке майбутнє буде у цих дітей», - зазначила депутат Шевченківської районної у місті Дніпро ради  Катерина Гопайца.

Після цікавої екскурсії дітей пригостили смачною їжею та солодощами. Веселий настрій, гарні враження і дружня атмосфера – з такими відчуттями хлопці та дівчата поверталися до дому. На згадку про яскраві вихідні підліткам подарували традиційні українські сувеніри.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...