App Store Google Play

Знакові люди Дніпра закликали підримати віче «Українці, повертайтеся в Україну!»

04.10.2016 15:40
Знакові люди Дніпра закликали підримати віче «Українці, повертайтеся в Україну!»

Сьогодні, 4 жовтня, на прес-конференцій в медіа центрі «Пост-Дніпро» повідомили про те, що в Дніпрі відбудеться духовне віче «Українці, повертайтеся в Україну!» голова відділу патріотичного виховання та капеланської опіки Дніпропетровської єпархії УПЦ КП, протоієрей Дмитро Поворотний, полковник Олександр Водолазький та громадський діяч, правознавець Юрій Яцуба. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

6 жовтня о 12.00 у будинку-музеї Д. Яворницького відбудеться бесіда з владикою Симеоном, якому доводилося по справах їздити в інші країни. 7 жовтня о 12.30 на площі біля оперного театру відбудеться духовне віче. На ньому кожен бажаючий зможе висказати свою думку щодо майбутнього України та можливості повернення наших співвітчизників у рідну країну.

«Землеробський спосіб життя викликав у людини міцний зв’язок з Богом даною землею, на якій вона жила, працювала і захищала від диких ворогів. Саме такий зв'язок із своєю землею народив слова: «Моя Земля», «Моя Батьківщина», а зрештою й «Моя Країна». Країна нашого народу у різні часи називалась різними іменами, але постійною завжди залишалась Любов до неї її дітей. Любов як до своєї Матері, котра народила, вигодувала, та любов як до Батька, котрий виховав , захистив, передав хліб і ниву, та святую Віру в Бога», - розповів протоієрей Дмитро Поворотний.

Спікери повідомили, що головна мета віче – активувати суспільну свідомість. Існує два крила українців: одне знаходиться в нашій країні, друге – за її межами. Люди другого крила для нації майже втрачені. Нам терміново необхідна консолідація, об’єднання.

Юрій Яцуба  зазаначив: «Найбільше турбують українці в Росії, адже вони  допомагають агресору своєю працею чи, навіть, особисто. Хочемо рятувати наших громадян і закликаємо повернутися їх на Батьківщину. До такого проекту мають підключитися: церква, громадські рухи та державні органи влади».

Полковник Олександр Водолазький 25 років служив у Збройних Силах України, захищав країну в АТО. Він запевнив, що ЗСУ в 2016 році докорінно змінилися:

«Ми вже маємо великий бойовий досвід, який отримали досить дорого – кров’ю наших співвітчизників. Наразі триває шоста хвиля мобілізації і можна впевнено сказати , що нам ще не вистачає військових знань та майстерності, аби швидко закінчити війну. Маємо нову плеяду молодих командирів, але багато гарних спеціалістів, на жаль, служать в інших державах».

Тож знакові люди Дніпра закликали підримати віче «Українці, повертайтеся в Україну!», почути і зрозуміти їхній меседж.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...