App Store Google Play

У Дніпрі вчителька фізкультури побила учня

04.10.2016 19:30
У Дніпрі вчителька фізкультури побила учня

Сьогодні, 4 жовтня, в Дніпровській школі № 139, на п'ятому уроці, вчитель фізкультури, подряпала одному з учнів обличчя і дала з розмаху ляпаса. Вона наголошує, що ляпас був настільки сильний, що дитина від нього вдарилася головою об стіну. Про це на своїй сторінці у Facebook заявила мати постраждалого хлопчика Наталя Іванова.

За словами жінки, в роздягальні спортзалу діти поводилися досить голосно, що й розсердило вчительку. Тому вона вирішила силою заспокоїти дітей.

"Детально про подію: у роздягальні було галасно. Всі базікали, і на крик, а потім й на свист Катерини Євгенівни ніхто не звертав уваги. Нічого розумнішого, ніж продемонструвати силу на те, хто сидів ближче всіх до дверей роздягальні (ним виявився мій син), вона не придумала. Зате це подіяло на всіх інших. Вони застигли в шоці і замовкли" - написала мати.

Жінка обурена, адже дитині завдали не тільки фізичної, а й моральної шкоди.

"Мій син в шоці. Зачеплено його гідність, подряпане обличчя. За що? Яке право вчитель може підняти руку на дитину? Хто відповідає за його життя? Або тепер кожен вчитель може бити головою об стіну дітей і дряпати обличчя тільки тому, що діти розмовляють один з одним та голосно сміються?", - зазначає Наталя Іванова.

За словами жінки, це не поодинокий випадок побиття дітей, на неадекватну поведінку вчительки батьки скаржаться вже декілька років - адміністрація школи ніяк не реагує.

"У Катерини Євгенівни це не перший випадок пригноблення дітей. Агресію вона застосовує давно й досить успішно - судячи з бездіяльності керівництва школи", пише вона.

Батьки хлопцявже звернулися в поліцію, та сподіваються, що така нахабна і непрофесійна поведінка вчителя буде покарана.

"Прошу прокоментувати цю ситуацію Департамент освіти міськради, районний відділ освіти індустріального райради і правоохоронні органи", - підсумувала Іванова.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...