App Store Google Play

Правоохоронці зібрали чужий урожай і повертати власнику не хочуть

04.10.2016 12:40
Правоохоронці зібрали чужий урожай і повертати власнику не хочуть

1 жовтня озброєні автоматами поліцейські, в балаклавах, представники СБУ і прокуратури керували збором соняшнику на полі площею близько 40 га, яке розташоване на території Дмитрівської сільради Петропавлівського району, хоча ні поліцейські, ні працівники прокуратури або представники СБУ урожай не ростили. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на begemot.dp.ua.

Прикриваючись тим, що порушено кримінальну справу за фактом незаконного використання землі невідомими особами і тим, що ці особи встановити неможливо, слідчий Петропавлівського відділення поліції Брацило С.А. розпорядилася вивезти урожай з поля, як речовий доказ.

Працівників Олександра Маркова, фермера який виростив урожай, озброєні люди прогнали з поля, пояснивши їм, що вони не мають права там знаходиться. Протести фермера були проігноровані.

Фермеру, за попередніми даними, завдано збитків в розмірі 1 млн грн. Але ніяких документів про те, що з орендованого ним поля 01.10.16. вивезений урожай йому не надали, тому що «невідомі особи, засіяної землі, не встановлені».

2 жовтня, з метою захисту постраждалого фермера від протиправних дій з боку правоохоронних органів, на охорону поля прийшли добровольці з числа ветеранів АТО, яким Олександр Марков свого часу допомагав продуктами. Біля ділянок соняшника, які ще не були скошені, вони виявили двох співробітників Петропавлівського відділення у цивільному одязі, які на багатті готували сніданок. Тут же стояв службовий автомобіль. Ні автоматників, в балаклавах, ні комбайнів на полі не було.

"Це землі Держреєстру. У 2013 році про рішення комісії Петропавлівської райадміністрації оренду цих ділянок мені продовжили на 5 років. Але в цей час землі перейшли Держреєстру і судові тяжби тривають досі. Я обробляю цю землю з 2003 року, плачу податки. У цьому випадку договір оренди повинен бути пролонгований за ст. 33 Земельного Кодексу. На якій підставі скосили це поле - я не знаю, - розповів Олександр Марков.

Він також додав, що має рішення Апеляційного суду, яким скасовується рішення про арешт врожаю і що він три місяці їздив в СБУ, прокуратуру, поліцію, але все марно. Йому відповідали, що він "взагалі по цій справі не проходить" і що це  "нічий урожай і його потрібно терміново прибрати".

За тиждень від вилученого насіння соняшнику нічого не залишиться: під час зберігання насіння можуть пошкодити гризуни, дощі або цвіль, а так як, за версією поліції власника у цього насіння немає, то і відповідати за його пошкодження ніхто не буде.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...