App Store Google Play

У Дніпрі пластикові паспорти можуть отримати лише обрані

03.10.2016 14:40
У Дніпрі пластикові паспорти можуть отримати лише обрані

З 1 жовтня закон про застосування ID-паспортів офіційно вступив в силу, проте отримати пластикові посвідчення поки можуть не всі. Про це повідомляє Дніпроград з прес-конференції у медіа-центрі "Мост-Дніпро".

Начальник відділу по роботі з єдиним державним демократичним реєстром Олена Лимар зазначила, що в новий закон поки що не внесли певні передбачені зміни. Серед них - видача ID-паспортів з 14 років, а також можливість змінити паспорт старого зразка на пластиковий за бажанням.

"Паспорт у формі картки буде видаватися громадянам України з 14 років. Термін дії - чотири роки. Після 18-ти документ буде видаватися на 10 років. У паспорт буде вмонтований електронний чіп. На ньому - інформація про людину. Щоб її скорегувати, новий документ виготовляти не знадобиться, треба буде лише звернутися в підрозділи міграційної служби", - пояснила Олена Лимар.

Експерт розповіла, що зараз власниками нового паспорта можуть стати тільки ті, хто отримують його вперше і лише з 16 років.

"Але не хвилюйтесь, всі зміни планують внести протягом місяця. Якщо все піде за планом, то вже через місяць ID-паспорт зможе отримати будь-який бажаючий", - наголосила Лимар.

Оформлення паспорта у вигляді пластикової картки безкоштовно для тих, хто отримує його вперше. Після внесення змін до закону, будь-який бажаючий також зможе змінити свій старий паспорт, сплативши при цьому адміністративний збір. За словами Олени Лимар, його вартість ще не визначена.

В Дніпропетровській області на сьогодні пластикові ID-паспорта вже отримали 13 686 осіб.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...