App Store Google Play

На Дніпропетровщині дітей навчатимуть програмуванню з 5 років

03.10.2016 16:00
На Дніпропетровщині дітей навчатимуть програмуванню з 5 років

Моделювання роботів, програмування, створення сайтів, 2D анімації, відеоблогів та 3D дизайн. Цьому навчатимуть дітей Дніпропетровщини вже з 6 років. У Дніпрі відкрилася дитяча ІТ-школа «СМАРТ».

Один із перших учнів ІТ-школи - одинадцятирічний Назар. Він вже 3 тижні опановує складну науку – створення комп’ютерних ігор. Говорить, навчатися зовсім на важко.

«Ми вже вивчили, що таке програмування. Зараз проходимо комп’ютерні ігри, дивимося, як їх створювали, записуємо коди. У майбутньому ми самі прописуватимемо ці коди та створюватимемо ігри. Мені це дуже подобається», - зазначив Назар.

У школі відкрито близько 10 напрямків навчання. Для найменших – робототехніка та цікава інформатика. Для дітей по-старше - адміністрування ПК, 3D дизайн, візуальне програмування, відеоблогер, програмування для початківців, 2D анімації, програми й інтернет.

«Ще кілька років тому ІТ технології були майбутнім, зараз – це сьогодення. Той хто володіє ІТ-технологіями, той попереду на кілька кроків. На Дніпропетровщині ми цей напрямок підтримуємо. Дніпропетровська ОДА переводить в електронний формат адміністративні послуги, державні закупівлі, документообіг, звернення громадян. ІТ-програмуванню навчаємо бійців АТО. Зараз відкриваємо ІТ-центр для дітей. Важливо, що тут в процесі гри діти отримують певні навички, системне розуміння питання. Переконаний, ці діти реально зможуть змінити світ», - наголосив заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко.

У центрі «Смарт» ІТ-технологіям навчатимуть дітей з 5 років. У школі переконані, що чим раніше діти почнуть розбиратися в програмуванні, тим більших успіхів вони зможуть досягти у майбутньому.

«Діти можуть починати вивчати програмування з 2 років, - посміхається керівник центру підготовки ІТ-спеціалістів Сергій Шегеда. – Моїй дитині 2 роки, і вона вже добре знається на комп’ютерах. До нашого центру можуть приходити діти з 5 років. Ми їх навчатимемо професіям пов’язаним з ІТ. Це потрібно для того, щоб наше суспільство рухалося вперед. У цьому процесі нам допомагає Дніпропетровська ОДА. Зокрема, один з проектів – це шкільний рух «Смарт Дніпро». Це серія безкоштовних лекцій та майстер-класів для дітей, курсів підвищення кваліфікації для вчителів інформатики».

Центр працює щодня за адресою: м. Дніпро, Запорізьке Шосе, 53Б. Телефон для довідок: (095) 708-78-76, (068) 211-60-50.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...