App Store Google Play

У Дніпрі залучають молодь до формування державної юнацької політики

02.10.2016 08:00
У Дніпрі залучають молодь до формування державної юнацької політики

29-30 жовтня в Дніпрі відбувся семінар “Успішні проекти молодіжних центрів в Україні”. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Міністерства молоді та спорту України.

Громадський сектор Євромайдану спільно з Національною скаутською організацією "Пласт" залучав активістів молодіжних центрів до участі у практичних семінарах задля запуску мережі молодіжних центрів в Україні та розробки спільних критеріїв для цих центрів.

Участь в дніпровькому проекті взяв заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема. В межах семінару обговорили ідею типового положення про молодіжний центр та розробили рекомендації щодо його удосконалення.

Також учасникам презентували програму “Молодіжний працівник”, аби вони ознайомились із діяльністю молодіжного центру м.Дніпро.

Метою семінару стало залучення молоді до формування державної юнацької політики та розробки нормативно-правової бази для утворення і розвитку мережі молодіжних центрів.

У рамках проекту, серію таких семінарів планують провести ще в дев’ятьох містах України: Одеса, Івано-Франківськ, Луцьк, Суми, Запоріжжя, Калуш, Львів, Краматорськ, Слов'янськ, Лисичанськ, Сєвєродонецьк.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...