App Store Google Play

Філатов прокоментував претензії свого колишнього заступника

02.10.2016 14:00
Філатов прокоментував претензії свого колишнього заступника

Два дні тому на Набережній біля ресторану "Coast", який належить екс-заступнику міського голови Дніпра Дмитру Погребову, комунальна служба встановила паркан, який перекриває проїзд до закладу. Таким чином комунальники, за словами представника КП "Благоустрій", унеможливили паркування на тротуарі між набережною і закладом числених автівок, які порушували ПДР і перекривали рух пішоходам.

Власники ресторану вирішили влаштувати з закриття незаконного паркування шоу і вивісили на паркані послання владі міста.

«Нехай цей паркан стане символом ставлення міської влади до бізнесу і народу!», - Написано на плакаті, який акуратно прикріпили на новий паркан, що огороджує парковку біля ресторану.

Очільник міста Борис Філатов, у соцмережі на своїй сторінці у Facebook відреагував на таку зухвалу поведінку, адже парковка, яку влаштували власники ресторану, є незаконною, а мільйонера Погребова - власника хімічного заводу і кількох закладів харчування вищої цінової категорії, важко назвати представником "народу".

"Чому про політичні переслідування і помсту найбільше кричать власники закладів громадського харчування, що числяться в депутатах міськради? А ось, наприклад, власники кафе "1001 ніч", в депутатах не перебувають, тихо приймають дії влади як належне", - пише Борис Філатов.

Мер міста наголосив, що автівкам на тротуарах не місце.

"Шановні шинкарі, на пішохідних зонах автомобілі стояти не будуть. Краще забирайтеся з набережної самі. А вашим клієнтам пройти зайві 10 метрів - лише нагуляти апетит", - зазначив Філатов.

Він також зазначив, що нуворишам-мільйонерам не варто уособлювати себе з народом.

"Ви від нього страшно далекі. І не тому що декабристи, а тому що амбізіціозні сміхи", - підсумував Філатов.

Нагадаємо, Дмитра Погребова виключили з фракції УКРОП в міськраді Дніпра, після того як він приєднався до запеклих політичних опонентів УКРОПу - "Громадської сили" Загіда Краснова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...
В кожній країні столиця зазвичай виділяється поміж інших міст і селищ. Це може виражатися розвинутішими сферами бізнесу та туристичними принадами або ж просто зовнішнім виглядом. Париж – візитів...